Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Englezi u Vinkovce dolaze s minimalnom prednošću, vrijedan povratnički gol Livaje

1
Pristupio: 27.07.2009.
Poruka: 785
10. listopada 2014. u 21:37
malo si je rebić umislio u drugom poluvremenu da je messi... dodaj malo jebenu loptu majstore...
Pristupio: 14.05.2010.
Poruka: 197
10. listopada 2014. u 21:43
nikad mi nećemo do rezultata uz takav alibi stav naših "stručnjaka", umjesto da im zabijemo još jedan, jer svaki put kad smo organizirano prošli centar bilo je vatre, ovaj panj ide zatvarat utakmicu u 50 minuti i bilo je samo pitanje vremena kad ćemo ga dobit
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 2.080
10. listopada 2014. u 23:24
Ovu utakmicu smo trebali dobiti, ne sviđa mi se postavljanje Župarića na beka, jer je on stoper i manjak brzine se vidio u više navrata pa i kod prvog gola kad se nije stiglo zatvoriti na ubačaj od Redmonda. Druga stvar nije mi jasno zašto se toliko pustilo da incijativu uzmu Englezi u utakmici gdje smo mogli biti ravnopravni jer po kvaliteti Englezi uopće nisu bolji, sa hrabrijim i boljim stručnjakom mogli smo ovu utakmicu doiti 0:2, a ne da se sad vadimo u Vinkovcima, gdje se Englezi neće libiti koristiti svakakve trikove da prođu dalje.