Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Hajduk propustio vodstvo iz 33. sekunde, Sammir u preokret ugradio dva gola

Pristupio: 10.04.2012.
Poruka: 453
29. rujna 2012. u 19:55
Golčina i pol Sammira, iz punog trka,kontra efe iz voleja! Da čujem dežurne pljuvače sa izjavama; Skrumpirao se, igra protiv klinaca, previše pije pa nemre igrat? Sam nešto zaboravio...da,nije Hrvat!! Stadion i navijači standardno sramota!! Zviždat vlastitim igračima nakon što vode 3:1 u derbiju..posebice Sammiru koji je zabio 2 gola.SRAMOTA!! Skoro zaboravih, PENAL čist ko suza. Neznam kak se taj igrač zove al ga je očigledno potepo po nogama sa leđa! Tu se o ničem nema raspravljat. Zaslužena pobijeda Dinama.
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 35
29. rujna 2012. u 20:01
Dinamo je zaslušeno pobjedio. Jedan od rijetkih derbija bez sudačkih pogreška. Bravo za Čačića koji je ubavio malog Halilovića. Ali i bravo i za Samira koji je odigrao dobru utakmicu. možda ga je potaknuo Štimcem poziv
africa_23
africa_23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 3.258
29. rujna 2012. u 20:02
Uopće mi ne pada dizati malog Halilovića u nebo, ali onakva lakoća poentiranja pred golom, stas, kretanje u ovih 10 minuta neodoljivo podsjeća na Messija.
– Znate da je meni najdraži Branko Ivanković, ali najbolji trener za Dinamo je Kruno. Ta energija, zanos, studioznost, priprema, praćenje nogometne evolucije... On je najbolje rješenje. -
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 1.066
29. rujna 2012. u 20:03
Dinamo me oduševio u prvom djelu, igrali su baš lijepo za oko tako da je šteta da je došlo poluvrijeme jer su se u nastavku malo uspavali. Više nego zaslužena pobjeda i očito je da je Dinamo puno bolji. Oduševili su me Ademi i Kovačić totalno su dominirali i s obzirom na to tko sve dobiva poziv za reprezentaciju u zadnje vrijeme ne bi bilo nezasluženo da ih i oni dobiju u budućnosti, naročito Kovačić koji je danas briljirao. Na kraju i ulazak malog Halilovića kao šlag na torti, maloga sam prvi put gledao ali i to je dovoljno da se vidi kakva će to klasa biti.
Pristupio: 07.08.2012.
Poruka: 1.618
29. rujna 2012. u 20:07
halilović će nesumljivo bit paklen igrač. nego kad smo kod njega, šta je s onom braćom iz dinama koju je htjela aston villa, mislim da su i na probi bili?
Pristupio: 29.01.2010.
Poruka: 568
29. rujna 2012. u 20:08
Čujem da je ovaj poraz toliko pogodio Split, da se plače čak i u jednim svatovima
Vidi cijeli citat

Odličan post protkan odličnom gramatikom.
WILSON!
Pristupio: 04.07.2010.
Poruka: 207
29. rujna 2012. u 20:11
Dinamo je zasluzeno dobija, ukralo nam je penal al nema veze,miso kukavicki odigra, Halilovic ce bit najbolji igrac daleko, Sammir nijsta posebno osim 1.gola, ČESTITKE DINAMU NA POBJEDI !
Pristupio: 18.07.2012.
Poruka: 844
29. rujna 2012. u 20:12
@Barcenolista ne pretjeruj! Sammir svejedno nema šta raditi u HRVATSKOJ reprezentaciji!
@Africa,malo je neozbiljno reć da te Halilović podsjeća na najboljeg igrača u povijesti nogometa....

Šta se tiče utakmice,Hajduk je bia loš,Dinamo bolji,zaslužena pobjeda...I bilo bi mi čudno da nije sviran penal,ipak zašto kvariti savršen skor šta se tiče penala??
Pristupio: 25.11.2010.
Poruka: 103
29. rujna 2012. u 20:13
kao što sam i predvidio sammir ponovo briljirao, prognoziram i da će odlično odigrat prvu tekmu u repki ako dobije dovoljnu minutažu, cijeli dinamo odličan večeras, veseli me to kao dinamovog navijača.