Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Hajduk se vraća u Split s minimalnim porazom od Dnipra

12
Pristupio: 10.03.2010.
Poruka: 291
20. kolovoza 2014. u 21:52
Golman najbolji igrač, a primio 2 gola...
Pristupio: 23.04.2013.
Poruka: 376
20. kolovoza 2014. u 22:22
navijač sam Hajduka,ali je prvo poluvrijeme bilo toliko loše da je to strašno. Bez borbe,bez žara samo 7 prekršaja, drugo poluvrijeme malo smo bili bolji, ali ipak je Dnipro favorit i trebao je pobjediti sa većom razlikom, a što se tiče penala nakon Zadra se ne trebamo žaliti
Pristupio: 09.03.2012.
Poruka: 1.792
21. kolovoza 2014. u 01:52
fleki je napisao/la:
što se tiče penala nakon Zadra se ne trebamo žaliti
Vidi cijeli citat

haha, pa ovo kao da npr. u spanjolskoj u el clasicu sudac ne sudi 100%-tni penal za barcu, a onda ovi iz barce kazu ''pa nema veze, svirao nam je protiv granade kad nije bio''

Pristupio: 12.03.2012.
Poruka: 166
21. kolovoza 2014. u 03:08
Zapravo je 2:1 i bolji rezultat nego 1:1. Da je ostalo neriješeno, naši bi se makar i podsvjesno zatvorili i čekali da prođe 90 minuta. Ovako će morati od početka jurišati na pobjedu, a pokazali su da to mogu. Pogotovo ako Kalinić bude briljirao kao danas, i još uz euforiju pretpostavljam punog Poljuda. Nisu ovi Ukrajinci toliko jaki koliko sam mislio.
Pristupio: 12.10.2012.
Poruka: 82
21. kolovoza 2014. u 06:16
sve je ok, ali idiot mora zapaliti vatru, kromanjonac, vidi gori aaa, koji primivitizam, zaostalitizam, prosle su 80te Te navijacke skupine idu mi na k... s tim bakljama, tucama, idiotizmima, zar s ene moze normalno navijati
Poruka: 82
21. kolovoza 2014. u 06:19
sto pricate o penalu, to je nogomet, dosta mi je jadikovanaj, nije ni prvi ni zadnji put da se penal ne svira i nisu hajduk ili neki nas klub a i reprezentacija jedini.... desava se na puno utakmica, kao sto igrac pogrijesi, promasi, krivo doda, isto vrijedi i za suce
Zdren
Zdren
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.10.2009.
Poruka: 2.543
21. kolovoza 2014. u 08:47
šteta. golman je vrhunski branio, da su bar bili skoncentrirani i ne primili drugi gol.
Pristupio: 23.09.2011.
Poruka: 231
21. kolovoza 2014. u 09:30
Hajduk je izvukao dobar rezultat i nadajmo se punom Poljudu u uzvratu pa što Bog da.

Inače, žalosno mi je da vlada takav šovinizam među navijačima pa ne priznaju podršku navijača drugih klubova, nego ju smatraju ulizivanjem. Valjda im nije bilo dosta rata.