Mi smo solidna reprezentacija i nista vise. Protiv onih najjacih ce biti tesko, vidjelo se to na EPu protiv Spanije i Italije: moramo biti na 120 posto da bi se ravnopravno nosili s njima. Grupa na SPu je ipak nesto laksa tako da bi u formi sa EPa mogli proci grupu. Ako budemo iole slabiji bit ce i to jako tesko.
Pristupio: 29.04.2008.
Poruka: 180
06. ožujka 2014. u 18:23
sportoz je napisao/la:
Evo nekih očitih činjenica: 1. Trebali smo ovo dobiti, jer je bilo očito poglavito u drugom poluvremenu da smo puno bolja ekipa. 2. Lovren i Ćorluka iz nekog razloga jednostavno ne mogu igrati skupa. Čudna je kemija između njih dvojice... Kad je ušao Šifo odmah je bilo puno bolje. 3. Da nema Olića trebalo bi ga izmisliti. Taman kad se čovjek zapita što taj uopće radi na terenu i da li više smeta svojim ili suparničkim igračima, on izvede nešto izuzetno. Vrlo nespretno i pomalo smiješno, ali izuzetno. Još uvijek se smijem pri pomisli na prvi gol. Majstor prima loptu na 15 metara i ista se kao od mlinskog kamena odbija u gol aut. Sudac ne može očima vjerovat i sudi korner. Komedija se nastavlja nakon kornera kada neometan s pet metara promašuje loptu glavom, ali ga ona pogađa u trbuh i ostaje mu u nogama za 1:1. Ola legenda!
Vidi cijeli citat

Kakvih se sve gluposti moze procitati u ovim komentarima to je za nevjerovati....Nes ti cinjenica.

1. Trebali smo gubiti prvo poluvrijeme 4:0 a ne pobijediti na kraju. Dvije prilike koje je Drmic propustio (obje iz 5 metara) prije prvog pogotka su bolje prilike nego sto smo mi stvorili u drugom poluvremenu.
2. Nije se situacija popravila ulaskom Shildenfelda nego izlaskom Shaqirija i Behramija. U drugom poluvremenu protiv Mehmedija je i Pranjic izgledao ok kao bek.
3. Ola je slabo pratio Lichsteinera na njegovoj strani pa je ovaj radio dar mar sa Shaqirijem protiv jadnog Pranjica. I Lichsteiner i Shaqiri su strasni igraci i najjaca karika ove Svicarske. Uz Behramija su nositelji njihove igre. Trebalo je to bolje zatvoriti. Ola moze samo u napad gdje kad izgubi loptu nije toliki problem kao kad je izgubi na krilu pa popusimo kontru.
bobrock
bobrock
Poruka: 180
06. ožujka 2014. u 18:29
Shime sa planine je napisao/la:
Sve u svemu nije bilo lose, to je ipak prva pripremna utakmica. Osvrnuti cu se na pojedince, ocekujem porciju minusa, drustvo ne voli kad kritiziram neke igrace
Olic = radilica
Perisic uspavan, pa takvi ziceri se ne smiju propustati
Pranjic - veca steta u obrani nego korist u napadu. Za oba gola indirektni krivac kao i svojevremeno protiv Engleske. Srecom je Kovac napravio rohadu u drugom poluvremenu.
Mario arogantan kao i uvijek
Sifo odlican

Ja bih kao laik volio znati gdje je tocno Pranjiceva krivica kod drugog gola? Je li zato sto je covjek najbrzi u zadnjem redu pa umalo stigao Drmica pokraj dva drvena stopera i Srne koji je Drmica igrao onside?
Ako je Pranjic kriv sto je dodao loptu Malesu koji se posao nesto kao graditi i propustiti loptu onda mu se moze pripisivati greska kod prvog gola. Da je Pranjic plivao na beku to stoji. Imao je jako slabu pomoc krila u obrani tj Olica. Zanimljivo je da dok je Perisic igrao lijevo krilo a Ola desno u prvih deset minuta nije bilo plivanja.
Koju je to 'rohadu' Kovac napravio a da se ticalo Pranjica??