Joe Simunic = Chuck Norris
Pristupio: 10.04.2012.
Poruka: 453
06. rujna 2013. u 22:52
Prvo poluvrijeme KRIMINALNO, povukli smo se u vlastiti peterac kao da igramo protiv Španjolske. Kombinatorika kao uvijek nepostojeća. Imali smo jako, jako puno sreće, čisti penal sudac nije sudio Šimuniću na početku utakmice, vratnica itd. Modrić danas nije ništa posebno napravio, tek nakon crvenog kartona Matiću je nešto pokušavao, Rakitić je pokušavao ali u ovakvom sustavu ja mislim nitko ne može dobro odigrati. MI kroz cijelu utakmicu nismo uspjeli odigrat 2-3 pasa protiv Srbije, čak smo uspjeli 4 minute izdržat sa igračem više!!!!! Čorluka danas očajan, Oliću hvala na svemu što je napravio za repku ali mislim da je vrijeme da mu se zahvalimo i damo nekom drugom priliku jer mislim da on više ne može igrati na ovom nivou Šimuniću ne zamjeram za crveni jer je spasio 1:1 na golmana i još uz to je polomio sulejmanija. Perišiću bi zabranio daljnje igranje za repku jer u 25 minuta napravit apsolutno ništa i još uz to skoro skrivio gol kad je pustio onog mitrovića da puca sa 5 metara glavom. U 80 minuta uputit 2 udarca na gol, e dragi moji to je sramotno, protiv bilo koga je to porazno. Pa mi smo protiv španjolske imali više prilika i udaraca. I mi bi htjeli u Brazil, s ovakvom igrom mi jedino možemo dobiti momčad veterana, amatera ili djece. Sve ostalo su puste želje i naučna fantastika. Iskreno s obzirom na igru koju smo pokazali nismo zaslužili niti taj bod. Ja mislim da je vrijeme da netko Štimcu da otkaz jer ovo ne liči na ništa, jad i bijeda. S igračima kakve imamo koji igraju po najboljim klubovima Europe mi na terenu izgledamo kao skupina poluamatera, i tako već izgledamo zadnjih par utakmica. To je rukopis trenera i Štimac je tu isključivo kriv a ne igrači!.
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.521
06. rujna 2013. u 22:54
najgore moguce. klaun ostaje, igra ko kurac ostaje.. nemamo sanse za sp.
Pristupio: 03.10.2009.
Poruka: 149
06. rujna 2013. u 22:55
Taktički smo odigrali ništa (Štimceva ruka), izvukli smo se na individualnu kvalitetu pojedinaca, i unatoč lošoj utakmici i crvenom kartonu Šimunića, nakon tog njegovog starta sam se od srca nasmijao i mislio u sebi koji car...
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 283
Valjda će sad Štimcu biti jasno zašto se kod kornera u obrani ostavljaju bekovi ili u izuzecima igrači sličnih karakteristika, a ne najsporiji igrač na terenu. Joe kralj, trebao je ispljuskat Srnu što već 15 godina ne može prebacit prvog igrača.
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 13.203
Nadam se da će Štimac otići što prije jer ovo je katastrofa da mi imamo samo jedan udarac na golu, a imamo igrače koji igraju za Bayern, Real i Inter i to vodeće uloge u tim klubovima .Igra , pa mi ne možemo spojiti dva dodavanja da nam ne uzmu loptu, bojim se da je onih 3:2 protiv Lihtenštajna vrhunac Štimćeva umijeća odlazi sa mjesta izbornika i povedi on svog šefa Mamića .
beaver
beaver
06. rujna 2013. u 22:56
dva tima koja imaju nekoliko veoma dobrih igraca igraju potpuno kriminalno.
beaver
beaver
06. rujna 2013. u 22:59
Pristupio: 31.08.2012.
Poruka: 1.137
i bod je puno. ionako ne možemo bit prvi. glavno da nismo izgubili. jedna šansa - jedan gol. moramo bit zadovoljni. vidim da neki misle da smo velesila pa smo trebali pobijediti. pogledajte prvo naše igrače i shvatite velik je uspjeh i drugi biti
Pristupio: 03.01.2012.
Poruka: 1.563
ovo samo mi moremo.1 udarac i 1 go,bravo strasnom strategu stimcu...