Komentari na tekst: Video: Inter dobrom igrom u nastavku odnio bod iz Torina, Kovačić morao ranije napustiti teren

Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.032
06. siječnja 2015. u 23:05
ajme, koja luda utakmica. Nakon prvog poluvremena je moralo, ne moglo, moralo, biti makar 5:0 za domaćina. Inter nije znao kontrolirati loptu za 10 sek., a svaka izgubljena lopta je bila šansa za Juve. Handanović igrač kola garant, a vidio sam samo jednu tekmu. Podolski, čim je ušao, unio novu energiju, odmah je Inter bio živahniji. Pet, šest strašnih minuta Intera pun tempa. Na kraju Juve može biti sretan, tu je bilo dosta prigoda za goste, ma da domaćinu nije suđen penal. Realan rezultat za takvu utakmicu? 6:5 ;-)
Valjda Poldi nije znao u kakvu ludu družinu će on stići nakon Topnika: Osvaldo i Icardo će imati štošta da razčiste...
06. siječnja 2015. u 23:10
Icardi od spasitelja do tragičara, kakav lik...sve u svemu, odličan rezultat za Inter. Ranocchia i Campagnaro nisu ni za Slaven Belupo, a ni Bonucci nije daleko...
Pristupio: 11.09.2011.
Poruka: 36
06. siječnja 2015. u 23:17
Moga bi Icardi dobit po glavi od Osvalda u svlačionici. Zabio je dobar gol, al onako upropastit šansu je baš za šamar.
Pristupio: 18.11.2014.