Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Jelavićev pogodak dovoljan za pobjedu, Kovač ostao bez Pranjića

Pristupio: 22.03.2013.
Poruka: 588
07. lipnja 2014. u 23:32
slingshot je napisao/la:
Ovo sinoc je na kraju dobro ispalo. Ne znam za Kamerun, ali protiv Meksika je za ocekivati malo prilika za nas, lopta u protivnika na duze periode i rezultat 0:0 ili 1:0 za njih ili za nas. Igrom slucaja, tako je izgledalo prvo poluvrijeme. Ne znam zasto se nije izabrala jedna latinoamericka reprezentacija, ali mislim da je i Australija posluzila svrsi. Ja sam cak pozitivno iznenaden kako su klokani odigrali, iako su objektivno slabi. Bolje da se nasi pripreme na situacije gdje ne ide, nego da protivnike u prijateljskim razvaljuju uz leprsavu igru pa im se noge "skrate" kad ih Kamerun ili Meksiko zateknu i ne daju prici golu.

Prvih 10-15 minuta drugog poluvremena ulijeva nadu. Ako Modric, Rakitic i Kovacic budu imali muda, to nam je prilika za stvaranje gol prilika. To je nesto s cime se patimo jer ne znamo probijati po krilu. Ne moze Kovac u kratkom periodu stvoriti krilne igrace niti okretati sistem naglavacke. Obrana je uglavnom sigurna bila, kombinatorika je tu kad je lopta u bitnih igraca i po meni nitko nije podbacio. Bekovi su nam imali nekoliko ubacaja i to nam daje opciju u napadu, kakvu takvu. Nadam se da ce Pranjic ipak biti dobro za par dana.

Valjda je sve stvar ocekivanja, ali ja nisam ni odusevljen ni razocaran i nadam se da ce u pravom trenutku to biti dobro. Samo umjesto one izlizane da ostave srce na terenu, ja bih radije da se Modric i Kovacic ne boje prodora i da ostave muda na terenu. Najgore su mi ostale u sjecanju utakmice gdje su se odredeni igraci skupili i na kraju se pitas jesu li uopce dosli na turnir.
Vidi cijeli citat

bekovi su nam dobri prema naprijed, a tanki u obrani.. srna i pranja često izvise bezveze.