Komentari na tekst: Video: Juventus rutinski ispratio Celtic iz Lige prvaka

Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.09.2010.
Poruka: 1.023
06. ožujka 2013. u 22:44
5 pobjeda zaredom, najbolja gol-razlika u natjecanju, 500 minuta bez primljenog pogotka. To je Juventus!
Pristupio: 24.10.2012.
Poruka: 3.477
06. ožujka 2013. u 22:54
dobar je juve,mnogi ih ne vole,ali oni su uvik tu...
06. ožujka 2013. u 23:02
Celtic je danas ponovo bio masu bolja ekipa. Juve je totalno nezasluženo prošao dalje. Nisu pokazali ništa osim obrane i tu i tamo koje kontre koje su svaka im čast realizirali. Sa ovakvom igrom nemaju oni šanse u četvrtfinalu.
Poruka: 233
06. ožujka 2013. u 23:04
Igrali su koliko su htjeli, a nisu morali ni toliko.
gnomko
gnomko
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.03.2013.
Poruka: 37
06. ožujka 2013. u 23:13
Juve je veliki kandidat za finale,očito je da rade dobar posao zadnjih nekoliko sezona...
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 1.725
06. ožujka 2013. u 23:31
Prije će PSG osvojit LP nego Juventus.
Uz dužno poštovanje iznimnoj momčadi Celtica, oni nisu top Europe, a nadigrali su Juventus u 3 od 4 poluvremena.
Kad dođe ozbiljniji protivnik tipa Real, Bayern ili Borussia, Juventus će bit pregažen.
Celtic je imao 60% posjeda u jednom momentu i prilično lako dolazio do 16-erca, ali nisu imali sreće u završnici.
Bayern i Real će takve prilike bez problema riješit jer imaju cijelu momčad klasnih igrača, dok Celtic ima 3-4 igrača koja se ističu, ali nisu svjetska klasa.
Hooper i Wanyama sljedeće sezone sele u Englesku.
etti
etti
06. ožujka 2013. u 23:33
Zadnji put kad nije bilo Engleza među prvih 8, a to je bilo 1996., Juventus je osvojio Ligu Prvaka. Svakih 10 godina od 1963. pa nadalje su ili Milan ili Juventus u finalu, ili oboje (2003.). Vrlo zanimljivi podaci, morate se složiti :)
etti
etti
06. ožujka 2013. u 23:38
Ako nadigrati protivnika znači popiti 5 komada, ne zabiti nijedan, stvarno su uspjeli u tome, svaka im čast! Celtic je od 2. minute dvoboja u Škotskoj bio u podređenom položaju i morali su ići na sve ili ništa. Dobili su punu mrežu, tako da bar ne idu praznih ruku doma. Ozbiljniji protivnik je bio i europski prvak i ukrajinski prvak pa su pognutih glava napuštali stadion.
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 1.010
06. ožujka 2013. u 23:52
Pa nije juve samo celtica u lp dobio,pobjedili su u ključnoj utakmici šahtar na njihovom terenu,chelsea doma 3-0 razbili, na stamford bridgeu također trebali dobit da je ušla u gol prečka od quagliarelle i prošli skupinu bez poraza..tak da neznam čemu ove gluposti pišete