Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Juventus svladao Romu u ludoj utakmici s tri jedanaesterca i četiri gola u prvih 45 minuta

1
Pristupio: 03.01.2012.
Poruka: 1.563
05. listopada 2014. u 20:47
oba penala dvojbena,a sto reci za crveni karton Morate? imao je ostriji start ali onda nista nije napravio,Manolas ga ide gurati 3 puta a onda i Morata dobija crveni,sto je sa sudenjem u toj divnoj Italiji??? inace super tekma,zao mi je malo Rome a Pjanic ce dosta zaliti za onim promasajem kod 2-2
Pristupio: 22.07.2013.
Poruka: 64
05. listopada 2014. u 21:53
Sudenje kriminalno lose! Uzas! Dva penala za Juventus koja nisu bila, treci gol Juventusa isto dosta dvojben s obzirom da je Vidal golmanu zaklanjao pogled, a bio je u ofsajdu...
zvone71
zvone71
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 13.04.2010.
Poruka: 27
06. listopada 2014. u 09:20
sva tri penala ispravno dosuđena, treći gol je ofsajd. tip je preskočio loptu metar ispred golmana
Pristupio: 28.01.2011.
Poruka: 120
06. listopada 2014. u 09:52
Drugi penal za Juventus sviran u 46:26, a sudac pokazao samo minutu nadoknade. Gol za 3:2 nije regularan. Ali na sve smo to navikli od stare dame, tako da to nije ništa novo kod njih. Jednom lopov, uvijek lopov.
giallorosi
giallorosi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.02.2009.
Poruka: 1.102
06. listopada 2014. u 10:57
Nema ni smisla dalje igrat.Jučerašnje suđenje mi daje jasnu predođbu o novom prvaku.
Ajde nek su i bila ona dva penala za domaće,(teško al ajde) ,al gol bonuccija je treba bit poništen, točno je ispred vratara sta u trenutku upućivanja. Šta će im opće ovakve titule
06. listopada 2014. u 12:42
Treba ih izbacit u drugu ligu ponovno.Gade mi se.Isto onaj niz koji su imali od 40 i nešt pobjeda znam bar 3 tekme gdje su trebali kleknut,a jedna je od tih protiv Milana prije nego je Inter prekinuo niz sa onda jako dobrim Stramaccionijem a ne ovim konjem Mazzarijem.Šta naprave od talijanske lige.
Pristupio: 19.03.2012.
Poruka: 282
06. listopada 2014. u 16:58
nazalost isti sudac godinama terorizira Apenine, ukucajte njegovo ime na youtube i pogledajte sto je napravio Interu