Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Mandžukić ponovno pogurnuo Bayern prema pobjedi, Oliću rođendanski gol samo za utjehu u porazu

1
Pristupio: 06.11.2011.
Poruka: 379
14. rujna 2013. u 17:56
kod mandže sve po starom a milan si je s prodajom boatenga napravio veću štetu nego real s ozilovom...
karioke bučani
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 183
14. rujna 2013. u 18:00
"Olić je za Vukove zaigrao od prve minute, naravno, u vrhu napada gdje mu je i mjesto." podjebava se štimca di se god stigne ;))
Pristupio: 20.10.2010.
Poruka: 738
14. rujna 2013. u 18:37
Ako se ne varam, i prosle sezone je u Wolfsburgu igrao na krilu, sto mu ne odgovara.
14. rujna 2013. u 20:32
2-3 vrlo izgledne sanse Hannovera od toga stativa Ya Konana kod rezultata 0-0 u prvom poluvremenu...samo da se zna da bas ovo i nije neka maestralna pobjeda Bayerna,zasluzena da...ali ni bod 96neunzigu ne bi bio nezasluzen...
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 8.467
14. rujna 2013. u 20:37
Mandžo nastavlja zabijat i neda mejsto nikom, bravo za Olića, njemu je mjesto u špici a ne na krilu, bez obzira na njegovu brzinu
Pristupio: 13.02.2013.