Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Milićev pogodak prekinuo pozitivnu seriju Intera na Poljudu

12
Pristupio: 31.08.2012.
Poruka: 1.137
07. prosinca 2012. u 20:06
šteta što je pauza, jer bi hajduk već do veljače prestigao dinamo, a na proljeće pobjegao 5-10 bodova. šteta. ko pravi ovakav idiotski raspored sa pauzom od 3mjeseca, a pauza između sezona samo 1.5mj.
Tizzou
Tizzou
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 4.494
Šteta, realno bi bilo 1-1 ali nikako ne možemo utrpati loptu. A još ne kužim šta je Bencun napravio :)
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 189
07. prosinca 2012. u 20:09
sancho panza je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Kakav si ti debil to je prestrašno.Ti očito živiš u balonu ako ti je zimska pauza preduga.
Pristupio: 19.03.2010.
Poruka: 445
07. prosinca 2012. u 20:17
Malo je autor članka zaboravio napisati da je u drugon poluvremenu Hajduk igrao čisti bunker a i jako spornu situaciju kod poništenog gola Intera.
balaspo
balaspo
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.03.2012.
Poruka: 386
07. prosinca 2012. u 20:25
Miso triba odma otkaz dobit. Igrat bunkercinu u poljudu je katastrofa a jos je gore sto se predstavlja ko pedagog a obicna je primitivcina. Kako moze bencunu na kraju kazat da mu jebe mater pa to je uzas jer Mali je ionako cili u straju od njega. Kreten
Poruka: 445
07. prosinca 2012. u 20:37
A ne kužim to foru s Bencunom stalno ga forsira i onda kad mali zajebe mu jebe mater pa i najbolji promaše zicere a kamo ne klinci na kojima je očito nekakav pritisak a za ovakvu utakmicu je kriv samo mišo.
Pristupio: 07.12.2012.
Poruka: 104
07. prosinca 2012. u 20:56
Što se tiče Miše, tu ne vrijedi ona "izgled vara".

Hajduk prvo poluvrijeme potpuno zaslužio vodstvo, i to najmanje od jednog gola razlike
(statistika prvog poluvremena: 8 šuteva Hajduk, 7 u okvir - 0 šuteva Inter, 0 u okvir).

Opet također dobro kreću u drugo poluvrijeme sve tamo do prilike Bencuna koji se nevjerojatno
loše snalazi u petercu...nakon toga raspad sistema (tamo negdje od 60.), prvo onaj pokusaj namjestanja zaleda,
koji Maloča jedva spašava, a nakon toga i onaj vrlo, vrlo sumnjivi poništen gol Intera.

Svaka čast Interu, momci su srčani i bore se koliko mogu, ali PRAVI Hajduk bi samo " na mišiće (ime) " ovakve utakmice trebao rješavati za pola sata igre, a ne da oni sami spašavaju živu glavu pred kraj utakmice.

07. prosinca 2012. u 21:51
Jeben teren, malo sreće malo ovog onog i Hajduk izuvkao 3 boda iako bi bod svakom bio realan ishod, ali ne pobjeđuje momčad koja je bolja nego koja više zabi
Tizzou
Tizzou
07. prosinca 2012. u 22:40
Malo je i sreca zaobisla inter pri primljenom golu, ali ga je hajduk zasluzio u prvom poluvremenu. Sto se ponistenog gola tice tu cu morat cekat Suprahu, ali mi se cinilo kao da ipak jest zaledje bilo.