Komentari na tekst: Video: Neymar iskoristio Nishimurin poklon i donio sva tri boda Brazilcima

12. lipnja 2014. u 23:59
Ovaj sudi gore od Brune Marića...
Pristupio: 04.09.2013.
Poruka: 793
Gdje nam je zadnji vezni? Da je igrao npr. Vukojević ili Brozović od početka možda se ne bi dogodio njihov prvi gol.
[uredio Candide - 13. lipnja 2014. u 00:01]
Pristupio: 07.05.2011.
Poruka: 707
13. lipnja 2014. u 00:01
Bravo dečki, ovo je bilo ostavljanje srca na terenu. Pogotovo bravo za Vrsaljka :)
Pristupio: 29.08.2013.
Poruka: 816
13. lipnja 2014. u 00:02
@candide - sta pricas ti? takticki smo odigrali skoro pa savrseno. Prolaz me ne brine nimalo. Mislim da je ovo zadnja velika medunarodna tekma koju ce ovaj frajer sudit, katastrofa. Jebiga bod smo trebali uzet.
S.McManaman je tak oprao suca uzivo na ESPN-u, i svi u studiju poslije tekme. Apsolutna katastrofa!
[uredio loccotus - 13. lipnja 2014. u 00:03]
anetisi
anetisi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 4.022
ovaj je opljačkao hrvatsku ko da je iz hdz-a hebo mu mater kosooku.. ništa vatreni, s ovakvom igrom i POŠTENIM suđenjem prolazak dalje ne dolazi u pitanje..AJMOOOOO!!!
Nemojte me molim te to pitat jer ću odma’ BLA!!!
13. lipnja 2014. u 00:04
gadi mi se više ovaj nogomet i fifa i brazil.dajte im odmah taj pehar da ne moramo gledati ovaj lopovluk.bilo bi me sram da sam brazilka nakon ovakve pobjede.
Liki
Liki
Pristupio: 03.12.2003.
Poruka: 3.307
Unatoč svemu čestitke našima. Čini mi se kako ni treći gol Brazila nije u potpunosti čist, jer je prije toga bio prekršaj na našem igraču na sredini terena. No bilo kako bilo, mi možemo još bolje i izgubili smo utakmicu koju smo smjeli izgubiti i prava borba za prolaz dalje tek nas očekuje.
Pristupio: 12.06.2012.
Poruka: 16
13. lipnja 2014. u 00:05
Kako je dobro za promjenu ne čuti one jebene vuvuzele. Eeeeee moj sudac, moj sudac.
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 1.066
Kako mi je žao, zapravo ne znam dali sam više ljut ili tužan. Mislim da sam dosta objektivan i ne volim kada se netko izvlači na suce ali ono penal nije bio. Brazil je bio bolji prvo poluvrijeme a u drugom smo mi odigrali bolje nego u prvom i umjesto da zabijemo gol mi ga primimo. Zaslužili smo više od ove utakmice i da je pravde trebali smo zabit iza 2:2. Zadnjih 10 minuta sam zazivao Dudua jer sam imao osjećaj da bi zabio ali nažalost nije ulazio. Sad će mi trebati neko vrijeme da se ohladim jer ovo je bilo previše frustracija.