Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Neymar s dva gola donio Barceloni pobjedu nad Villarealom, Granada slavila na Vallecasu

1
Pristupio: 03.01.2012.
Poruka: 1.563
14. prosinca 2013. u 22:44
kad vec nema messija-neymar to the rescue..
Pristupio: 03.11.2013.
Poruka: 50
14. prosinca 2013. u 22:51
Bojim se da naša obrana neće izdržati protiv ovakvog Neymara..Jednostavno je predobar
15. prosinca 2013. u 00:37
Dobar je Neymar, pače odličan, ali nije to još razina kad Messi uzme loptu i krene pa ne znaš hoće li sam završiti ili će dodati, a u obrambenim igračima vidiš strah... Na dobrom je putu Neymar i dobro je da je ima priliku učiti od najboljeg... Sjetite se samo od kog je Messi učio... i što je sve naučio... Prema tome, za par godina, Neymar počinje terorizirati...
Pristupio: 11.03.2012.
Poruka: 109
15. prosinca 2013. u 08:31
Napokon prava utakmica Barcelone. Prvo poluvrijeme je bilo savršeno; nisu stvorili previše šansi, ali nisu dali mrdnut Villarealu. Fenomenalna kombiniranja i dodavanja, napokon dosta rošadi i izmjena mjesta i trke bez lopte. Prvih 15-20 minuta drugog poluvremena dosta slabije, ali ostatak utakmice ponovno dominacija. Igrač utakmice se zna i tu nema nikakve dileme, ali nisam siguran da bi mi Montoya ikad više zaigrao. Momak je strašno limitiran. Ni Dani Alves nije više nešto naročito dobar, ali je svejedno avion za ovog lika. Sreća da se Jordi Alba vratio. Sada još treba izdržati par utakmica i onda ima da odriješe kesu. Stoper, desni bočni, centralni vezni i jedan ofenzivac/napadač. Tek tada bi to mogla bit zastrašujuća Barca.
Pristupio: 20.02.2011.
Poruka: 839
15. prosinca 2013. u 09:54
Tek nakon je Xavi usao barcelona je dobila dimenziju vise .. Popriliicno dobra utakmica,ali nije ni Villareal igrao onako kako zna..
Pristupio: 26.07.2012.
Poruka: 1.148
15. prosinca 2013. u 12:23
eto kao sto rekoh sinoc,barca pingvinsi lagano dobijaju a sad ce atletiko kihnuti veceras i steta realova kiksa sanirana

Lamar je napisao/la:

ekipa igra koliko joj protivnik dozvoli, jesi razmišljao da je to razlog slabije igre Villareala,ha?[