Komentari na tekst: Video: Norwich u Topnicima našao prvu žrtvu u prvenstvu

1
Pristupio: 10.01.2012.
Poruka: 106
20. listopada 2012. u 20:55
same old, same old. Arsenal potpuno bezidejan, čak ni zadnjih 10-15 minuta, kad više nisu imali što izgubiti, nisu stisli Norwich i ozbiljnije zaprijetili golu. igra sramotna, ali baš sramotna, kao da ih je netko natjerao da izađu na taj teren. i ovakve utakmice su pokazatelj da Arsenal nije (još) materijal za prvaka. znači igraš zadnju utakmicu u danu, vidiš da su svi konkurenti pobijedili i suočavaš se s mogućnošću da zaostaješ 10 bodova za vodećim ako ne pobijediš - zar ti je potrebna veća motivacija?! puno je igrača igralo za svoje reprezentacije tijekom ove pauze, treba i to uzeti u obzir, ali za ovakvu igru opravdanja nema.
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 161
20. listopada 2012. u 21:14
kako jadno i nisko... pa ovo je strasno kako su slabi bili danas, nemaju oni u glavi nijednu akciju, nista ne znaju napravit, 5 IGRACA U NAPAD IDE ZADNJIH 20 MINUTA, A OVIH 10 U OBRANI. Jadno stvarno al nije prvi put da uniste sve s njihovom gluposti. treba igraca novih pod hitno, citavu obranu i golmana promjenut jer ovo sto imaju su idioti
Pristupio: 12.09.2010.
Poruka: 1.085
20. listopada 2012. u 23:24