Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Pacersi ispustili pobjedu u trećoj utakmici, veliki preokret Miamija

1
Pristupio: 20.10.2011.
Poruka: 108
25. svibnja 2014. u 13:37
"Serija je još uvijek u ranoj fazi"... Ako iduću izgube serija je gotova. Nije mi baš najjasnije kako je to "rana faza".
Pristupio: 29.05.2012.
Poruka: 470
25. svibnja 2014. u 14:32
Šteta, uključio sam se u 3. četvrtinu, ind je pala u obrani, nisu našli rješenje za d. wadea i LBJ-a. Doslovno bi svaki njihov napad rezultirao košem. IND mora smoći snage da dobije sljedeću i da što više namuči MIA prije finala. Ne bi volio da dođu u finale svježi
Pristupio: 06.01.2011.
Poruka: 924
25. svibnja 2014. u 16:44
NOvi sportnet očito ima namjeru staviti košarku i NBA u drugi plan...a forsirat taj j...eni fudbal...razočaran sam--ali nije da nisam očekivao
mala truba
mala truba
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.02.2012.
Poruka: 1.629
25. svibnja 2014. u 20:43
Indiana ih je na pocetku bukvalno udavila obranom. to jos vidio nisam ... masakr ....i onda  - prelomni trenutak tekme bio je  sredinom 2. cetvrtine  kad je Miami stigao prednost pomocu 5 uzastopnih gresaka u napadu od kojih su dvije izgledale presmjesno....kao da su amateri.
tu  se Miami vraca iz -15 i totalno podredjene situacije.
sve ostalo dalje je bila rutina.
Pristupio: 03.01.2012.
Poruka: 1.563
25. svibnja 2014. u 21:01
naslov je senzacionalan stvarno-"Pacersi ispustili pobjedu..." pobjeda se ispusta kada se pred kraj tekme ispustaju velike prednosti,a ne kad je 19-4 nakon 8 minuta ili 34-20 za Indy nakon 14 minuta,to nije ispustanje ljudi moji,nebi da je bila zadnja minuta...a Miami im je napravio preokret u nekoliko minuta te nakraju bi ljudi po naslovu mislili da se sve rjesavalo u zadnji cas a ono Miami vec krajem 3/4 rjesio tekmu i ubijao Pacerse..inace,King i Wade sutiraju po skoro 60% u seriji,tako ih je skoro nemoguce dobiti bez obzira sto je Bosh nestao u ovoj seriji...