Komentari na tekst: Video: Petrić za vodstvo, Mijatović za bod

Pristupio: 05.08.2011.
Poruka: 1.243
13. kolovoza 2011. u 22:03
@Ronaldo9

Očito se nismo razumijeli... Ne mora napadač u takvoj utakmici zabit gol da bi dobio prolaznu ocijenu. Fulao je 2 dobre šanse, ali je zabio regularan gol. Od ta 2 promašaja, jednom su mu smetali Boateng i Badstuber pa nije dobro vidio loptu koja mu je išla na glavu itd. Cijelu utakmicu je štopao loptu, otvarao se i odlično kretao. U svakom slučaju, da si gledao utakmicu bilo bi ti jasno zašto sam rekao da je u formi. Da su mu priznali onaj gol (a trebali su) bio bi igrač utakmice. Ovako ispada da je fulao 2 šanse, a to je po meni glupo za reć kad je napravio toliko dobrih stvari pored toga. Npr. Gomez nije fulao nijedan zicer, a bio je loš. Uostalom, u idućoj tekmi će Helmes opet od prve minute i to će bit pokazatelj da je danas dobro igrao. Ne možeš o utakmici zaključivat iz 2 podatka. NHF
Pristupio: 11.06.2010.
Poruka: 146
13. kolovoza 2011. u 23:37
Express je napisao/la:
Gledao sam utakmicu Wolfsburg - Bayern. Obje momčadi jako nervozne i pod pritiskom. Negdje u 20. minuti je zbog navodnog zaleđa poništen (po meni) čisti gol Wolfsburga (Helmes). Utakmica je bila jako borbena, puna žestokih startova i sa malo prilika. Tek je u zadnjoj minuti nakon prodora Riberya gol za Bayern dao Gustavo nakon udarca sa oko 18m izvana. Olić je uša u igru tek u 86', a Lakić u 87'. Trener Bayerna je trebao puno ranije ubacit Olića jer Wolfsburg je bio bolji cijelo drugo poluvrijeme. S druge strane je Mandžukić igrao odlično cijelu utakmicu i gotovo sve šanse Wolfsburga su išle preko njega. Odlično je štopao loptu i dva puta asistirao Helmesu za čistu šansu. Izgleda da će Lakić još grijat klupu jer Wolfsburg ovako izgleda odlično. I Mandžo i Helmes u velikoj formi.
Vidi cijeli citat

Ja sam isto gledao tekmu i nisam vidio nikakav prodor Riberya kod gola :-))) ne znam kako nisi primjetio da je taj Olic koji je kako si rekao kasno usao, probio ljevu stranu i vratio povratnu loptu Riberyu na otprilike 12-13 metara malo uljevo od gola a on je samo servirao loptu na rub sesnaesterca za Gustava koji je iz trka pogodio desnu stranu gola Wolfsburga....a  slazem se za gol Helmesa da je bio regularan...jer to su odmah pokazali u ponovljenoj snimci......a nakon tekme je Magath naravno popizdio i trazio da konacno uvedu video nadzor za ovakve sporne situacije..........

14. kolovoza 2011. u 00:36
@juka.13

Možda si u pravu, mada ne vjerujem. Koliko me pamćenje služi (bila je loša slika), Ribery po lijevoj strani jedva prolazi kroz 2 igrača, dodaje Gomezu koji brzo natrag dodaje Riberyu u 16m i onda Ribery gleda oko sekundu gdje da doda, vidi Gustava i to je to.