Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Pogodak Soudanija dovoljan za slavlje Dinama u Gradskom vrtu

1
Pristupio: 19.09.2013.
Poruka: 26
22. rujna 2013. u 17:37
Sramotna, bezvoljna, bezidejna igra Dinama. Pola ekipe treba protjerati... A onaj balvan Čop se treba ostaviti nogometa. Takvo nezalaganje odavno nisam vidio. Valjda je Dinamovim zvijezdama ispod časti igrati sa jednim Osijekom, ipak su oni europska elita
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 117
22. rujna 2013. u 17:50
Slažem se da je Dinamo odigrao loše. Bila je to igra kao protiv Ukrajinaca, ali u HNL-u je i to bilo dovoljno za pobjedu. Mislim da Mamići polako trebaju gledati da se rješavaju nekih igrača poput Čopa, pa i Antolića (bez obzira na asistenciju Soudaniju). Naravno da tu mislim i na one koji danas nisu igrali poput Husejinovića, Pamića, Rukavine... Znam da to nije moguće sada, ali na zimu dobar dio njih treba si pronaći druge klubove.
Pristupio: 14.04.2013.
Poruka: 202
22. rujna 2013. u 17:52
klasika, dva poraza i pobjeda 1-0 i paljba, jer naravno Dinamo mora svaku tekmu i svih 90 minuta igrati graciozno i briljantno i naravno slaviti sa 5-0. Chelsea je izgubio od Basela isto u drugom poluvremenu i šta sad. Idu dalje. To je glavni problem takozvanih navijača, što im ništa ne valja ako nije 5-0. Izgubili su od ukrajinaca, razgrad je pobijedio PSV. I šta sad?? odmah će ukrajinci i razgrad dalje zar ne? Tko kaže da dinamo nemože u gostima slaviti kod razgrada u sljedećoj tekmi??? Više puta je Dinamo puno bolje odigrao na gostovanju nego kući. (ajax 2-3, austria 2-3, brugge 0-2, itd) aj ne kenjajte jer za mjesec dana ako dinamo zareda par pobjeda po vašem ukusu bit će pila naopako. Hrpa jadnika ovdje.
Vidi cijeli citat

Ma slažem se, sve što si napisao stoji. Da kojim slučajem Dinamo igra 6 utakmica u Europi, sve u gostima, prošao bi skupinu. Ali s druge strane mislim da neki igrači nisu više razina koju Dinamo treba. Inače, vjerujem da Dinamo može još uvijek proći skupinu.
Poruka: 26
22. rujna 2013. u 17:59

Ne, nije problem u tome što je Dinamo dobio 1:0, ma i da je izgubio 3:0 od Osijeka i od onih lijevih Ukrajinaca. Problem je zalaganje...

Kad sam vidio danas Čopa kako hladno pušta da mu igrač prođe pored njega nakon što je izgubio loptu i pokrene kontru, a njemu se ne da potrčat nazad u obranu i pokrpat to što je zaebao. Kasnije u toj kontri Šimunić (s pravom) dobija žuti. U nekoj jačoj utakmici, sa jačim protivnikom ista bi kontra završila ili penalom ili crvenim ili golom, sve zato jer se zvijezda Čop poigrava na centru i ne da mu se vratit nazad. Kasnije, u 90. minuti Čop sa 6 metara promašuje PRAZAN gol - hej, pa o čemu mi pričamo. Poslat ga u Sesvete na posudbu u najboljem slučaju i završit s tom pričom.

Dinamo ima takvu ekipu po imenima i pokazao je da može, pa trebao bi se prošetati kroz skupinu EL, al njima se očito ne da...

2804
2804
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 747
22. rujna 2013. u 19:04
Bravo Dinamo :D Samo naprijed. Komentare pročitajte i zaboravite jer su nerealni. U svemu se volimo pametariti, a koliko znamo vidi se :) Dinamo zna. Da ne zna ne bi bio sedam puta uzastopno prvak Hrvatske. Ne bi toliko puta sudjelovao u europskim natjecaniima. A komentatori nek upitaju sebe: što im to treba? Kad netko igra loše i pobjedi - pa gdje mu se onda nazire kraj?
Poruka: 102
22. rujna 2013. u 19:39
Osijek nije zaslužio poraz, X kao kuća ali na zalost Osijeka njihovo zalaganje nije nagrađeno.
S druge strane ne žalim niti jednu ekipu (osim nk.OS) koja ne pokriva stative kod udaraca iz kuta.
Valjda smatraju kako je to super moderno i valjda su to vidjeli u ligi prvzaka ali to je glupavo i nista drugo.
Poruka: 26
22. rujna 2013. u 20:10
Nikša je napisao/la:

Udarci iz kuta su za naše klubove očito nešto što samo na utakmici mogu odigrat i uvježbavat, na treningu im je to nepoznat pojam...