Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Poljaci i Rusi "miroljubivo" remizirali u "ratničkoj" utakmici

1
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
12. lipnja 2012. u 23:12
Od utakmice je bilo samo gore komentiranje Baloga prvo mu je bio odličan Džagojev sa 4 gola u 2 utakmice na Euru, onda mu je 7 minuta poslije Pavljučenko bio najbolji ruski strijelac na eurima s 4 postignuta pogotka na tim natjecanjima. Na kraju mu je odlično Keržakov u 75 pucao na gol iako je izašao u 70 minuti. Čuje li Balog sebe kad izgovara rečenice?
Pristupio: 08.09.2011.
Poruka: 1.123
12. lipnja 2012. u 23:27
iako utakmica ne privlaci kao neke ali ovo je zaista bilo uzitak gledati,igrao se takav nogomet da se moglo zabiti gotovo iz svake akcije,svatko je imao svoje kontre i sanse al eto na kraju je zavrsilo samo 1-1 to je steta
Pristupio: 10.10.2011.
Poruka: 832
12. lipnja 2012. u 23:53
Zaista uzbudljiva utakmica do posljednje minute!
Pristupio: 17.08.2010.
Poruka: 373
Mogu samo reći da uživam u ovom euru. Nema slabe utakmice, Svatko može biti nadigran, nitko nije autsajder. Ovo je veći gušt od lige prvaka.
beaver
beaver
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.11.2009.
Poruka: 1.522
13. lipnja 2012. u 00:35
citao sam biografiju Jakuba...skidam mu kapu do poda za ono sto je prosao u zivotu i gdje je zavsio. 99% takvih zavrsava u domu. "ruski voz" stao u Warsavi pa ce preko pirineja u cetvrtfinale - nadam se,. steta bi bilo jer igraju lijep nogomet
Pristupio: 10.03.2011.
Poruka: 72
13. lipnja 2012. u 01:25
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 551
13. lipnja 2012. u 08:00
Nadam se pobjedama poljske i rusije u zadnjem kolu i prolasku u četvrtfinale, rusi smiju i remizirati. Poljacima bi se mogao otvoriti put do polufinala ukoliko budu igrali protiv danske, no još svašta može biti u grupi b.
Pristupio: 03.01.2006.
Poruka: 1.793
13. lipnja 2012. u 09:43
Poljaci svuda okolo slave taj bod, te novinari pišu o spasitelju Kubi, a de facto im nije doneo gotovo ništa. I u slučaju da su jučer izgubili, također bi im trebala pobjeda da idu dalje...