Komentari na tekst: Video: Porto blizu finala, Benfica očekivano

Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.04.2011.
Poruka: 2.281
28. travnja 2011. u 23:13
nedopustivo da jedna ekipa na poluvremenu vodi 0-1 i da u drugom popije cak 5 komada,jednostavno nedopustivo,Porto je dobra ekipa to se vidi ali kaj je previše previše je
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 30.654
28. travnja 2011. u 23:17
dublin na jedan dan postaje glavni grad portugala :)
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Pristupio: 04.04.2011.
Poruka: 2.000
Dobar pogodak Messija... Pepe je zasluzio crveni karton, mada nije bilo kontakta!
Pristupio: 07.03.2011.
Poruka: 253
ni sekundu nisam bio zabrinut za rezultat porta kad su primili gol... pet komada u nastavku tekme je za svaki respect!!! večeras ja slavim, živili!!!!!!!!!!
Pristupio: 22.09.2010.
Poruka: 457
28. travnja 2011. u 23:18
ne da je porto dobra ekipa nego je sjajna...da nije onog poraza u 1.tekmi kupa od benfice zavrsili bi mozda sezonu ljudi bez poraza...a falcao i hulk su igracine za koje ce bit bitka klubova,jedna prava napadcka ekipa..
Poruka: 253
28. travnja 2011. u 23:20
hulk je jak kao bik, falcao veličanstven...ne samo večeras nego cijele sezone...
Ronaldo9
Ronaldo9
28. travnja 2011. u 23:22
ma svaka čast Portu sjajna utakmica,bolja za gledat nego Real-Barca ali 5 komada u poluvremenu ejj 5 komada
pa brijem da ni Dinamo nebi tolko dobio
Pristupio: 20.02.2011.
Poruka: 839
28. travnja 2011. u 23:25
I opet sjajna utakmica ...Uzivao sam ..Opusteno samo ...sad ce poceti komentari koji nemaju veze sa utakmicom
Pristupio: 06.10.2010.