Neka im je...
Pristupio: 08.11.2010.
Poruka: 400
16. studenog 2011. u 04:23
realno,portugal je ipak na domacem ili neutralnom terenu svjetlosnu godinu ispred bosne...od pocetka se vidjelo da ce to biti bar 3-4 komada u bih mrezi
Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.286
16. studenog 2011. u 08:45
kužš ak nisi navijao za bosnu protiv portugala nisi cool..
16. studenog 2011. u 09:58
Portugal je bio puno bolja ekipa, tu nema dvojbe samo se treba osvrnuti na nekoliko detalja, kad ih već autor članka nije napisao.

Prilikom prvog gola Portugala živi zid je bio sigurno 6m dalje nego je trebao (ako je prekršaja uopće  bilo). Ronaldu je ostalo samo pogoditi gol...

Propušten crveni karton Coentrau u 15minuti utakmice zbog udarca s leđa šakom poglavi Pjanića, a lopta nije bila ni blizu. O kriteriju u prvom poluvremenu da se i ne priča. Na kraju ne dosudi jedanaesterac za Portugal i prizna gol Bosni iz offside-a.

Portugalci odlični, tehnički besprijekorni, ali odvratno teatralni. Padaju i hvataju se za glavu kad igrač prođe 2 metra pokraj njih. Gadan taj vjetar...

16. studenog 2011. u 12:17
suđenje je k.... dva čita penala nisu dosuđena portugalu dva pogotka bosne su jako sumljiva sve u svemu jako sam pogriješio bio sam uvjeren u prolaz Portugala ali ne ovako dominantno,Bosna će čekati svoju priliku na sljedećem euru kada tamo igra 24 ekipe
Pristupio: 13.11.2011.
Poruka: 50
16. studenog 2011. u 12:41
Pitam se da li postoji reprezentacija koja se ne bih raspala sa igračem manje protiv Portugala koji ima takve tehničare i brze igrače.
Inače sudac je svirao i najmanji kontakt nad Portugalcima, recimo nepostojeći faul nad Ronaldom prilikom prvog gola, kad je još na to sve izmakao živi zid na 14 metara, pomalo smiješno. Taj brzi gol je usmjerio utakmicu i Portugalci su mogli opuštenije igrati.
Nemoraš za nekog svirati penal da bih ga pogurao, ono kako je sinoć sudio Štark je bilo dovoljno da Portugal ima 12-tog igrača, što meni baš i nije jasno jer je Portugal ionako bolja ekipa, ali UEFA ništa ne prpušta slučaju...