Komentari na tekst: Video: Pred osam tisuća navijača Riječani u prvom susretu osigurali prolaz

12
Pristupio: 22.03.2013.
Poruka: 588
18. srpnja 2013. u 23:33
lijepo je vidjet naše klubove da izgledaju nadmoćno, kak bi bayern ili borussia izgledali prema njima! jedino kaj su amateri na drugoj strani, al vrhunac tekme mi je bio rezervni golman velšana! kakav car!
Pristupio: 27.02.2012.
Poruka: 1.187
18. srpnja 2013. u 23:40
odlična rijeka napokon imamo više od jednog i pol kluba u ligi...
Pristupio: 09.03.2013.
Poruka: 64
18. srpnja 2013. u 23:49
kakva igracina boras svaka lopta tocna.ali rezervni golman velšana totalna legenda!
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 609
18. srpnja 2013. u 23:56
Velšani su zalutali tu...oni su bili fascinirani atmosferom,njima je to bio vrhunac karijere....nakon utakmice su pljeskali još 15 minuta publici...ovo je lako moglo završit i dvoznamenkastom razlikom....pravi ispit će bit iduće pretkolo....i za kraj bravo Rijeko na zalaganju i borbrnosti od prve do zadnje minute....to Armada i simpatizeri Rijeke žele vidjeti svaku utakmicu....gladni smo...DERI RIJEKOOOOOOOOO
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 1.010
18. srpnja 2013. u 23:57
što je napravio rezervni golman velšana? nisam gledao tekmu pa me zanima budući da pišete o njemu :D
Pristupio: 29.09.2012.
Poruka: 65
19. srpnja 2013. u 00:03
Nije napravio ništa samo ima jedno 120 kila... :)
Poruka: 24
19. srpnja 2013. u 00:09
haha kakva carčina je frajer. nisam se prestal smijat od kad je ušel u igru
Poruka: 588
19. srpnja 2013. u 00:12
mislim da ima više i od 120kg, al je brz ko čigra!
Lijepo li je majko danas HRVAT  biti !
sjecate li se zadnji put kad su sva cetri hr predstavnika u europi pobijedili u istom kolu ?
ali rijeka mi je najbolja bila ne zato sto su imali loseg protivnika  nego sto su u 90 minuti napadali ko da gube 2-0