Komentari na tekst: Video: Ramires i Drogba osigurali Chelseaju sedmi FA kup

Pristupio: 19.04.2012.
Poruka: 73
05. svibnja 2012. u 20:55
chelsea po ničemu nije zaslužio. Prvo poluvrijeme je chellsea bio bolji al bio je bolji toliko da su imali jedan udarac a liverpool 0?? a drugo poluvrijeme su se povukli u mišju rupu i jedva pobjedili. POTPUNO NEZASLUŽENO
05. svibnja 2012. u 21:10
ja stvanro ne znam po emu je to chelsea toliko zasuluzio pobjedit,prvi sat se igralo kao da ni jedni ni drugi nisu dosli na uatkmicu chelsi zabio 2 sretna gola iako je i carrollov sretan iz greske obrane ali chelsi nicim nije zasluzio vodit vise od liverpoola al jebga takav je zivot,liverpool je tek poceo igra ulaskom carrolla tad je bilo kasnoi a chelsi je imao srece jer uopce i nije morao igrat
05. svibnja 2012. u 21:59
meni se isto čini da nije prešla, čak i da je radilo se o milimetrima tako da nemaš šta reći sucu.. a što se tiče chelsea, ja ne znam kako nije neugodno ekipi od milijarde eura onako igrati..pa ako s barcelonom drugačije "ne mogu", onda sigurno ne treba onakva bunkerčina danas.. jedna od najskupljih ekipa na svijetu, nitko ne bi rekao ništa da se radi o hajduku pa da tako skida skalpove..ima li išta više bitno u tom nogometu osim rezultata? zbog ovakvih ekipa ljudi počinju pratiti nogomet na teletekstu..
05. svibnja 2012. u 22:01
Finale pomalo irazočaralo više se očekivalo
Pristupio: 05.05.2011.
Poruka: 34
05. svibnja 2012. u 22:43
ajme, dosta više, šta hoćete? kako će se ovi igrači poput lamparda i drogbe natrčavat s mladićima iz liverpoola??? ostali su iza i pričekali svoje dvije šanse i te dvije i zabili. to što je završilo 2:1, l'pool može zahvaliti bosingwi, jer nebi prismrdjeli blizu tom jednom jedinom golu da nije onako pogriješio i dao nadu crvenima u neki eventualni povratak u utakmicu...
Pristupio: 16.05.2010.