Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: VIDEO: Rapsodija Bayerna u drugom poluvremenu, petarda u mreži Ospine

15. veljače 2017. u 23:27
zanimljivo: Arsenal na poluvremenu ima 1:1, imali igru protiv Bayerna, čak prigode za drugi gol, tako da su trebali imati vjeru u dobar rezultat. Šta se sa njima dogodilo između 45. i 65. minute -a jedna izmjena (Koscielny) ne može biti jedini razlog - , je isto tako zagonetno ( jer tu su prodali sve šanse za prolaz dalje) kao to šta še dogodilo u svlačionici Bayerna na poluvremenu. Jer ovo u 45. min. je izgledalo kao da će biti repriza Borussie od jućer.
16. veljače 2017. u 09:45
Pa ne bih ja bas rekel da su imali neku igru. Dobili su penal koji ja ne bih ni kad sudil, Lewandowski nije ni videl da mu se ovaj priblizava i da postoji šansa da ga zahvati. Čista glupost od penala. I onda još Neuer obrani penal i Arsenal stvarno na sreću zabije gol. Baš su ih dobro uneredili. Odlično.
qvestor
qvestor
Pristupio: 21.10.2011.
Poruka: 858
16. veljače 2017. u 13:43
ja stvarno ne razumijem kako Wenger svake godine radi jedno te isto i opstaje, takvi rezultati da si svake godine u grupnoj fazi LP i pri vrhu premiershipa, ali bez ijednog trofeja je razina nekog prosječnog kluba a ne Arsenala
Vidi cijeli citat

opstaje zato sto je bankomat. kao sto kazes svake godine pri vrhu premiershipa i u LP, a trosi minimalno za klub arsenalovih mogucnosti. vlasnik amerikanac ne moze biti sretniji. Tek su zadnje dvije godine malo otvorili novcanik za pojacanja a prije toga nisu nista trosili. Sve igrace koje su kupili bilo je uglavnom nakon prodaje zvijezda i za manje novce.