Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Razigrana i efikasna Hrvatska s četiri pogotka potopila Južnu Koreju

Pristupio: 06.01.2013.
Poruka: 888
06. veljače 2013. u 17:01
Ovaj rezultat,odmah potpisujem protiv Srbije!Bravo Vatreni!
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 1.066
06. veljače 2013. u 17:02
Dobra predstava naših, bilo je tu i lijepih proigravanja a Korea me malo razočarala. Uz dodatak onih igrača koji su bili pošteđeni ima tu dobrog materijala za napraviti rezultat, ali treba ostati na zemlji i ne opustiti se.
Pristupio: 09.09.2012.
Poruka: 23
06. veljače 2013. u 17:05
Lagano popodnevno karanje :) uz smiješno "navijanje" južnokorejskih navijača ala "Justin Bieber fans"
Pristupio: 04.12.2012.
Poruka: 1.885
06. veljače 2013. u 17:06
Baš dobra utakmica.Solidni u obrani.Ipak trebamo bit malo bolji protiv Srbije što se obrane tiče.Kvalitetni golovi i akcije.Osmijeh na licu :)
Pristupio: 19.02.2011.
Poruka: 156
06. veljače 2013. u 17:09
čestitke šimuniću, srni i stipi na 100-tom nastupu, a što se tiče utakmice, odlično odigrano, kontrolirano od prve do zadnje minute i čak su tri napadača zabila što zbilja mami osmjeh na lice prije susreta sa srbijom
Pristupio: 01.05.2010.
Poruka: 1.041
06. veljače 2013. u 17:10
nenadjebiv je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Meni je njihovo navijanje bilo iznimno simpatično, davalo je draž utakmici. Sigurno bolje od našeg ''autohtonog'' proizvoda, zviždanja u petnaestoj ako je 0-0.
crovitlaci
crovitlaci
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2012.
Poruka: 3.317
06. veljače 2013. u 17:18
Potpuna dominacija i zaslužena pobjeda, prekrasni golovi Srne i Petrića.
06. veljače 2013. u 17:24
4 gola, skričeljanje, "vickasti" Balog... Super popodne!
Pristupio: 01.12.2012.
Poruka: 187
06. veljače 2013. u 17:25
dobro smo odigrali iako ovo nije mjerlio. koreja jako jako slaba i loša ali unatoč tome četiri gola nisu mala stvar.

kroničan problem na ljevom beku, strinić zakuho onu šansu u prvom poluvremenu jer ne može najjednostavniju loptu uštopat, a šimunić, unatoč tome što dobro igra na toj poziciji, ipak nije igrač koji će povuć prema naprijed.

također mislim da nam je vukojević rak rana jer čak i u ovakvoj revijalnoj utakmici sa slabim protivnikom nije mogo bez čudnih faula zaustavit napade. nažalost čini mi se da je kranjčarove vrijeme također prošlo.

modrić odigro napokon neku utakmicu di nije samo dodavo unazad, jako lijep pas za 3-0. uz njega rakitić isto dobar i srna na visokoj razini, često prema naprijed i sjajan gol.

a što se tiče komentiranja na hrtu..dno dna, štef balog bi bio pametniji da si spije koju litricu prije nego dođe na poso
[uredio malifudlaber - 06. veljače 2013. u 17:26]