Komentari na tekst: Video: Rusija na početku Eura najavila velike stvari

Tako mi je drago zbog Rusa,igraju prelijep moderan nogomet,rekao bih iza Španjolske najljepši
Pristupio: 03.01.2012.
Poruka: 1.563
08. lipnja 2012. u 22:49
rusija vrlo dobra,ceska na momente dobra,ali taj zadnji pas falio u vise navrata,i jos neko raspolozen uz pilara... dobro da ovakav mocan pocetak ove 2 utakmice zasjeni malo ovu lakrdiju sa hrt-a,debilne komentare u studiju,lose komentiranje cosica(vise puta"cech najbolji golman svita" itd.),a ferlin je poseban slucaj...kaze na poluvrimenu ako se sicate"da je on fascinantan kako je ruski igrac(kerzhakov)spasio onu loptu da ne ode u korner nego u aut i onda postavlja katalinicu pitanje kako je to cudo za vidit kod 2-0 a 33.min.na sta ovaj odgovara kako je to sasvin normalna pojava pa ovaj ostade bez rici...jadni mi sa hrt-on,ufff
emilio21
emilio21
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 2.853
08. lipnja 2012. u 23:08
Očekivana pobjeda, još ne mogu zaboravit prvenstvo 2008. kako su uništili Nizozemce u 1/4 finalu, sad su na dobrom putu da ponove taj uspjeh, posebno jer se onoj momčadi pridružio ruski messi - Džagojev.
olympic fan
Pristupio: 08.09.2011.
Poruka: 1.123
08. lipnja 2012. u 23:12
nevjeroajtno kako jednostavno rusi stvaraju sanse,zaista sve pohvale a jedan od zasluzniji za to je i arshavin koji je pokazao nevjerojatn klasu iako je u arsenalu izgledao potpuno izgubljen
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 180
08. lipnja 2012. u 23:39
Ludi Rusi! :D evo ovo je totalni nogomet. Uzitak za gledat!
09. lipnja 2012. u 00:16
jel jos neko primijetio kako se rusi dosta slabo vracaju u obranu? svidja se i meni sto napadaju s 5-6 igraca, al vec oko 60-te minute su se vucarali natrag, al cesi nisu uspjeli izvuc vise nego jedan gol. ceska je ionako daleko najlosija ekipa u ovoj skupini pa im to moze proc, takav pristup, al morat ce poradit na tome malo.
LazialZD
LazialZD
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 9.236
09. lipnja 2012. u 00:26
Ruska mašinerija ili je toliko dobra ili su ovi Česi takva banana od ekipe, što je je za današnju partiju kapa do boda. Džagojev - Ruski Messi :D
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Pristupio: 28.03.2012.
Poruka: 347
09. lipnja 2012. u 00:35
Rusi razbili zvecku,
odlican pocetak Eura, samo da ovako nastave imamo puno tekme za nezaborav...
Pristupio: 07.05.2011.
Poruka: 205
09. lipnja 2012. u 01:29
goc je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Češka daleko najlošija ekipa? Jesi li gledao obje utakmice? Česi su jako "plivali" u obrani i vjerovatno imaju najlošiju obranu ali sredina i napad uopće nisu tako tragični, samo su imali nesreću da nalete na raspoložene Ruse...

dok Grci bez obzira na sretno i spretno izvučen bod (iako su mogli i dobiti ali realno gledano nisu zaslužili) po meni igraju najgori nogomet u ovoj grupi... Nisu se ništa promijenili za sve ove godine... Uvijek isto: bunker većinu utakmice, tu i tamo neka kontra, iznuđeni prekid i onda nabačaj i šut glavom....pasivna igra i korištenje grešaka protivnika... Grozni bili i ostali ali danas mogu zahvaliti Poljacima koji su ih imali u šaci i onda neobjašnjivo izgorili pred svojim gledateljima s igračem više...

[uredio chazo - 09. lipnja 2012. u 01:29]