Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Šveđani izveli čudo u Berlinu i vratili se nakon 4:0, Talijani sigurni protiv Danaca

16. listopada 2012. u 23:40
Ovo šta su Švabe danas prokockale treba znat...
Pristupio: 07.12.2010.
Poruka: 93
16. listopada 2012. u 23:43
taman sam mislio pohvalit svabe kako vec godinama neokrznuti prolaze kvale i onda se dogodi ovo...jbga svaki niz mora stat ali malo neozbiljno je ispustit 4-0 pogotovo na domacem terenu btw sve pohvale kloseu lik ce jos par godina trpat golove bez problema :D
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 551
16. listopada 2012. u 23:54
Okrenem stream na njih i u zadnjim minutama izjednače, a imali šansu i ranije na prazan gol. Okrenem na španjolce pa francuzi izjednače u zadnjoj minuti, treba igrati do zadnje sekunde:))
water strider
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2012.
Poruka: 3.124
Ok, ova "internacionalna " Njemačka je jaka, odlična, ali neće ništa osvojit jer je internacoionalna. Beckenbauer, Muller, Klinsman ....i ostali se pitaju za koga to navijaju, a Hićo se okreće u grobu.

17. listopada 2012. u 00:06
Da su se Njemci vratili nakon 0-4 ne bih se toliko čudio. Ali da to njima netko napravi!!! Pa oni su zadnja reprezentacija na planeti od koje bi to očekivao!
Pristupio: 24.09.2012.
Poruka: 409
17. listopada 2012. u 00:30
Eh, šeprtljavi Nijemci, al može se i njima zalomiti. Kako je u svlačioni negdje Low izvadio Fergijev hairdryer!
Pristupio: 05.08.2011.
Poruka: 1.243
17. listopada 2012. u 01:15
Drugi gol koji su Njemci primili je skrivio Neuer jako lošom reakcijom na udarac u bliži kut, a zadnji gol Elma je trebao bit poništen zbog faula Ibrahimovića na Mertesackeru (udarac rukom u lice), što se vidi iz snimke. Mertesacker je zbog toga izbio loptu na volej Elmu.
Vidi cijeli citat

treći gol njemaca je isto trebao biti poništen jer je klose u napadu igrao rukom, vidi se iz snimke. sve u svemu, nevjerojatno -- gledao sam i nisam mislio da ću jednom doživjeti da se takva stvar dogodi njemcima kao žrtvama, a ne kao krvnicima (inače po običaju). i to još kad su mi postali simpatični zbog igre i nogometaša ... ali utakmica i ibrahimović za povijest, lik je stvarno car tipa balić.
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
Pristupio: 27.08.2011.