Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Talijani zadržali prednost i odnijeli pobjedu protiv jalovih Engleza

15. lipnja 2014. u 02:43
"u susretu koji nije bio visoke kvalitete"!? novinar, koju si ti utakmicu gledao!? prvi sat vrhunski nogomet, zadnjih pola sata su se talijani tradicionalno zatvorili al je utakmica bila jako dobra i kostantno visokog ritma.
Pristupio: 25.09.2012.
Poruka: 268
15. lipnja 2014. u 08:45
Haha opet Rooney neće dati gol na SP kako je počelo.
Pristupio: 23.01.2011.
Poruka: 501
15. lipnja 2014. u 09:11
nema ni riječi o "zelenom" na kojem ćemo za koji dan igrati...
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 23.935
15. lipnja 2014. u 09:37
Sturridge, Welbeck i Sterling, to je budućnost. To je ta brzina koju danas trebaš imati da bi probio obrane. Na žalost fali iskustvo. A Rooney - njihov najiskusniji - je morao dati barem jedan gol. Ispada da su Talijani ovo dobili na iskustvo, ubacivši u drugu brzini taman kad im je trebalo, s time dobivši par prigoda, čak i gol - poslije toga obrana šta je za njih relaksacija. Englezi trebaju tako igrati kao u prvih 30 min., onda ima nade.
[uredio narada108 - 15. lipnja 2014. u 10:53]
Pristupio: 17.07.2010.
Poruka: 909
15. lipnja 2014. u 09:38
Slazem se Renimus, jako dobra i zanimljiva utakmica. Ponekad mislim da neki od novinara ne pogledaju tekmu nego naprave kompilaciju iz stranih medija. No prije da doticni uopće nema osjećaj za nogomet, što vrijedja nas koji pratimo svaki detalj ( Osobno od svoje seste. Dakle preko 20 godina) vec godinama.
15. lipnja 2014. u 11:44
Jel zna neko ko je onaj Darmian,d igra...
Pristupio: 07.05.2011.
Poruka: 707
15. lipnja 2014. u 12:05
Goran Vlaović je čudo od sukomentatora!!! Prvo nakon 15 min kaže da je utakmica jako visokog ritma, da bi za 15 min rekao da su momčadi od početka suzdržane. Zatim nakon gola za 1-1 kaže da je to odlično jer će se momčadi sad ohrabriti da bi za 5 min rekao da smo s 1-1 opet na početku i da to nije dobro za utakmicu. A da ne pričam o hrpetini nedovršenih misli i nepovezanih, besmislenih rečenica. Štimac je bio loš izbornik, ali zato smo se jučer mogli uvjeriti da je kao sukomentator bio jako dobar.
Pristupio: 07.12.2011.
Poruka: 340
15. lipnja 2014. u 13:21
Znam da su ukusi različiti ali meni je utakmica bila jako, jako dobra. Obzirom na uvjete, visoku vlagu i temperaturu, a svi koju se bavili sportom znaju kako je teško po takvom vremenu i stajati a kamo li trčati, utakmica je bila na vrlo visokom nivou. Moglo se tu vidjeti i vrhunskih poteza, dodavanja, prekrasne akcije za sva 3 gola i iskustvo jednog Pirla koji je dirigirao Italijom svih 90 minuta...
Pristupio: 09.01.2010.
Poruka: 117
15. lipnja 2014. u 15:09
Vlaović i Ćosić su cijelo vrijeme pljuvali igru, a bilo je dosta prilika i dobrih izrađenih akcija s jedne i druge strane. Prvo poluvrijeme je bilo ukupno 14 udaraca, golma Talijana je skinuo 3-4 teška udarca, Talijani još pogodili stativu... Tako da ne znam koju utakmicu su oni gledali ili su bili ošamućeni vrućinom. Uvjeti su bili stvarno teški. Englezi su dobili grčeve u 70.minuti, tak da me strah kak će se Hrvatska snaći u takvim uvjetima