Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Thunderu veliki dvoboj protiv Clippersa, Miami do 14. pobjede u nizu

04. ožujka 2013. u 12:10
pa jel ima iko u ovome new yorku da posalje u k.... ovoga smitha, pa lik se ponasa koda je na razini mela, 3/14 trica.
04. ožujka 2013. u 14:08
Najgore što se desilo Clippersima je povratak svih ozljeđenih igrača, jučer se trener neuspješno borio sa željom da svima da dovoljno minuta. Još kad sam jučer čuo od komentatora da će Jordan za ovu godinu dobiti preko 10 mil dolara... Mislim da su zreli za ozbiljan trade. Fino pošalju njega i par ovih sa klupe u Lakerse koji imaju problema sa klupom, a u zamjenu uzmu Howarda koji se i onako nije saživio sa Lakersima.
Pristupio: 04.03.2013.
Poruka: 21
04. ožujka 2013. u 14:12
gledao sam sinoć NYK i miami te OKC i LAC...

NYK na poluvremenu 59-45 i sve useru zahvaljujući j.r. i melu... očekivo sam da će zadnje dvije minute s pauzama potrajati 10-ak min ali j.r. se briljantnom igrom pobrinuo da u zadnjoj minuti ne bude skoro time outa...

OKC-LAC je bila druga priča a sličan završetak, joradn, billups i ostali su se u prvoj četvrtini potrudili da zagorčaju život svojoj momčadi... na kraju se LAC uspio približiti i čak povesti u 4. četvrtini, ali to je sve što su mogli protiv raspoloženog KD-a...
[uredio blazcelik12 - 04. ožujka 2013. u 14:13]
gangrena
gangrena
Pristupio: 20.08.2010.
Poruka: 291
04. ožujka 2013. u 16:33
nije samo jr smith kriv za poraz knicksa, suci su odlično sudili do trenutka kad se utakmica lomila, 4 minute do kraja rezultat pola koša razlike i lebron radi čisti faul na chandleru suci nisu vidjeli (ili nisu htijeli vidjeti) odma poslije toga lebron opet radi faul na j. kiddu suci opet ostali nijemi naravno miami preuzima vodstvo a knicksi se od toga nisu uspjeli oporaviti, svaka čast miamiju ali ne vjerujem da bi dobili jer bi to bio 4. i 5. faul lebrona i sigurno ne bi onako agresivno igrao do kraja i odveo ih do pobjede
nido
nido
Mali dioničar
Pristupio: 19.05.2010.
Poruka: 8.600
04. ožujka 2013. u 19:07
Uhh kako smo se ispuhali na Pistonsima i bez Parkera...strava :-)))))
***Gianni Infantino, najpoznatija talijansko-švicarska verzija loto-djevojke - Saša Ibrulj----///Svanut ce taj dan...-///-***Cenosillicaphobia: Strah od prazne krigle piva ---"Mamicu pronevjeritelju, odlazi iz svetinje!!!"---
Pristupio: 19.02.2013.
Poruka: 21
05. ožujka 2013. u 02:02

gangrena je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Nisam siguran jesi li uopće gledao čitavu tekmu ili si dječak neki, knicksi su pucali 10 više slobodnih, svaki kontakt na melu u prvom poluvremenu su bila slobodna, pa čovjek je pucao 13 slobodnih u prvom poluvremenu samo, knicski su izgubili samo zato što je u drugom poluvremenu mela čuvao james pa je jr smith imao loptu u posjedu što su prvom nije bio slučaj.