Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Uništen, ponižen i osramoćen Brazil proživio najtežih 90 minuta u svojoj povijesti

Vidi cijeli citat

mi bi bili svjetski prvaci da imamo luis gustava..

Poruka: 588
09. srpnja 2014. u 15:46
uz poniženje u rezultatu, još im i miro klose zabije 16. gol i prestigne ronalda za najboljeg strijelca svjetskih prvenstava.. miro klose!
Pristupio: 28.08.2009.
Poruka: 1.336
09. srpnja 2014. u 16:33
Zašto Niko Kovač više ne kosi travu?  Približava mu se Gustavo - terminator pretrči svaku tekmu 12 milja zelenih.
Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.521
09. srpnja 2014. u 16:46
dobri mesut ozil nije dao za 8-0, i brazil je stigao iz kontre do 7-1 da neizgleda bas tako ruzno... salim se, pa da je 4-0 sramota je a ovo nedobiju zemlje poput farskih otoka vise ni od velesila.. da se ovako nesto moze u danasnjem nogometu vidjeti, sokiran sam.
Pristupio: 25.01.2012.
Poruka: 803
09. srpnja 2014. u 17:15
Zoki1508 je napisao/la:
Nadao sam se prije utakmice da će Njemci zabiti rano gol da ne bi kojim slučajem utakmicu otišla u napetu završnicu u kojo bi Meksikanac mogao odraditi posao. Živim na moru pa sam konačno čuo galamu kod postignutih golova. Njemački turisti bacali petarde kad već mi nismo stigli svoje...

Do ovog sam prvenstva bio uvijek ali baš uvijek navijač Brazila. Osim kada su igrali protiv nas. Jednostavno Brazil u srcu. Međutim jučer sam bio toliko sretan da nemogu vjerovati da se mogu tako promijeniti. Lakrdija od ekipe, lakrdija od igrača i lakrdija od nogometa. I konačno sam uživao u pobjedi njemaca. Po prvi put u svom životu...

09. srpnja 2014. u 21:56
Potpuno su zasluzili razbijanje. Najjaci detalj mi je bio kad su se Nijemci doslovno ustezali od presinga na Brazilce na brazilskoj polovici nakon petog gola. Kao da ih je strah da im ne bi opet uzeli loptu i zabili jos koji gol prije poluvremena lol.