Komentari na tekst: Video: Wales poveo s bijele točke, Hrvatska preokrenula u završnici i uzela velika tri boda

Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.286
26. ožujka 2013. u 22:54
prvi dio jako loš, jako smo loše stajali u obrani i imali sreće kaj je bilo samo 1-0. u drugom smo bili dosta bolji i zasluženo 2 gola zabili. malo sreće s 1. golom iako je lovren dobro pucao, a dudu se napokon otvorilo na kraju. jako važna 3 boda. badelj što dalje od 1. jedanaestorice. problem je kaj luka neće igrati protiv škotske, al mislim da ćemo to dobit i bez njega.
26. ožujka 2013. u 22:57
bitno je da u repki vlada pobjednička atmosfera, gdje svako preuzima odgovornost. Ko bi rekao prije tekme da će nas Lovren vratiti u zivot? Olić opet super vazan, on je avtor preokreta.
[uredio narada108 - 26. ožujka 2013. u 23:02]
mario, krajnje je vrijeme da se vidi jel pamić materijal. ovo polako nema više smisla
Mihalj
Mihalj
26. ožujka 2013. u 22:59
haha nemrem vjerovat opet po striniću? pa čovjek je čisto solidno odigrao. al vidim da je on crvena krpa mnogima
interreg
interreg
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 1.754
26. ožujka 2013. u 23:00
Pobjeda sa jako teskog gostovanja zlata vrijedna! Samo to se racuna kad visis da i Belgija sve dobiva. Svaka cast nasima na moralu i borbenosti. Uostalom takvi su uvjek: lavovska predstava!
JeremijaX
JeremijaX
Pristupio: 09.06.2010.
Poruka: 2.984
26. ožujka 2013. u 23:01
Strinić, Damir i Badelj - kriminalne utakmice, ovo je lekcija da ih više ne bude od prve minute. Lovren se iskupio za grešku. A posebne pohvale idu malom Kovačiću, momak je zaslužio da počinje od prve minute.
Hajduku ekber!
Pristupio: 23.01.2010.
Poruka: 2.703
igramo i pobjeđujemo kao Njemačka!3 boda su najvažnija,ali nam se više ne smiju ponoviti loše igre kao večeras i kao protiv Makedonije u ZG.Sad na Škote bez Luke,Vedrana i Dejana,ali tako je i bolje da ih imamo za 4 ključne jesenje utakmice!!
Kojot_50
Kojot_50
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 17.793
26. ožujka 2013. u 23:02
Nakon što mi je sada kosa posijedila i što sam ostario 6-7 godina mogu reći samo da čestitam našima na pobjedi i idemo dalje u borbu za Brazil !!!!!!!!!
Ljepota stvorenja odražava beskonačnu ljepotu Stvoritelja (KKC, 341)