Komentari na tekst: Wilmots: "Argentina je prosječna momčad“; Kompany: "Iza nas je sjajno iskustvo“

12
Pristupio: 29.08.2013.
Poruka: 816
06. srpnja 2014. u 00:07
Daj Wilmots odj*bi. Ha ako je Argentina prosjecna momcad, a vi izgubili od nje, bez skoro nikakvih prilika, sta to cini vas? ispod prosjecna ekipa onda. Dovidjenja
Pristupio: 15.05.2013.
Poruka: 336
06. srpnja 2014. u 00:14
Wilmots, ne seri! Koliko god je Argentina bila "loša", vi ste bili još lošiji. Dakle, nikakvu igru prema naprijed niste ponudili. Vrhunac taktike je bilo slanje dugih lopti. S obzirom kakve igrače posjeduješ, i više nego očigledno je da ih ne znaš iskoristit, i tu prvenstveno mislim na Hazarda koji se nije vidio, a trebao bi biti "belgijski Messi". Belgija je puna potencijala što se tiče igračkog kadra, i vjerujem da bi s nekim stručnjakom na klupi ponudili puno bolji (lepršaviji, efikasniji) nogomet nego što su prikazivali na ovom SP-u. Može se izuzet utakmica sa SAD-om gdje se jasno vidila moć belgijskih igrača i samo zahvaljujuć odličnom Howardu nisu pospremili nekoliko komada u mrežu Amera. Onda je stigla utakmica četvrtfinala protiv kako kaže "prosječne" Argentine kojoj nisu stvorili poštenu priliku jer im trener nije imao ni znanja ni petlje da se suprostavi takvoj ekipi. Pametnom, dosta.
06. srpnja 2014. u 00:31
Wilmots dostojanstven u porazu poput Kovača.
I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
ivos
ivos
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2010.
Poruka: 1.268
06. srpnja 2014. u 00:53
Kakva izjava? Protiv Rusa im suci pomogli, protiv Alžira dva gola glavom, proti gringosa ih sreća pomazila. Dabogda se nikad više ne kvalificirao na SP
Pristupio: 19.01.2011.
Poruka: 1.066
06. srpnja 2014. u 00:56
Malo su ovi Belgijci poletjeli u nebo. Baš sam navijao da ispadnu i to se i dogodilo čim su naletili na nešto ozbiljniju reprezentaciju , jer budimo iskreni do sada i nisu imali težak put.
zovche
zovche
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 3.288
06. srpnja 2014. u 01:23
kad das sve golove u zadnjim minutama uz poprilicno srece, kad te sudac malo pogura i to protiv sve mnogo slabijih momcadi, a onda prva ozbiljnija i ti nista ne napravis 85 minuta... sta reci, ako je argentina obicna momcad belgija je amaterska...
sportoz
sportoz
Pristupio: 26.06.2013.
Poruka: 1.385
06. srpnja 2014. u 02:03
E da, lako je biti veliki trener kad kontra sebe imaš Igora Štimca i Sinišu Mihajlovića. Sad si se pokazao u pravom svjetlu. Generalno razočaravajuća igra, s puno sreće stigli u četvrtfinale i tu više nego zasluženo ispali.
moran se ponovit...

dvi godine traje jedan PR projekat, pogotovo iz našeg kuta ode, dok nam je Štimac izbornik bija. dvi godine se stvara fama da je belgija neka top momčad, o njima se piše i govori u najmanju ruku ko da su Španjolska. Na račun individualne vridnosti pojedinaca, a i to više napumpano kroz neke basnoslovne transfere nego realnu kvalitetu, i ruku na srce, oni 2 godine nisu utakmice izgubili, ALI, u tom periodu nisu s ni jednon ozbiljnijon ekipon igrali. To naglašavan jer su dobili poslovično razjebane srbe i u toj utakmici su dobili a da su srbi bili opasniji, i sami ne znaju kako su se provukli tu s tolikin rezultaton, i nas su dobili na maksimiru u vjerojatno nikad većem rasulu od momčadi  i atmosfere od kad je naše neovisnosti. Dođu na prvenstvo, dobiju uvjerljivo najlakšu grupu, sve utakmice dobiju na knap i u završnici, nikog nisu razbili ni igron ni rezultaton, dapače umalo nisu prosuli 2-0 protiv amera, danas praktički ni jednu šansu ne stvore, i dalje su puni sebe

ni argentina me nije oduševila, dapače, al drago mi je da su spustili ove na zemlju

da i, nakon ovog, iman neki osjećaj da argentina osvaja SP
Pristupio: 04.08.2013.
Poruka: 54
06. srpnja 2014. u 07:04
Bolje da brinemo o nasima. Belgija je daleko od vrhunske momcadi, Argentina - ovakva kakva je -isto je tuga pregolema. Sretnim pogotkom su poveli, ubili igru i valjali se po terenu 80 minuta. Belgijanci kao Balkanci - previse petljanja, presporo, a poceli su doista napadati 7-8 minuta prije isteka vremena (!). E, sad ces...