Komentari na tekst: Zagrebaši odličnom igrom u nastavku osigurali veliko slavlje nad njemačkim Kielom

Oduševljen sam!
Pristupio: 14.08.2014.
Poruka: 1.062
28. rujna 2014. u 21:12
Svaka cast, cim su smanjili izgubljene lopte su dosli u egal, Prekretnica je bila ona obrana sedmerca, nakon toga je cijela ekipa shvatila da mogu pobijediti.
Pristupio: 04.09.2013.
Poruka: 793
28. rujna 2014. u 21:13
Odlična utakmica PPD-a drugo poluvrijeme. U obrani dosta dobro, kao da su imali igrača više kako su ih stisnuli. Napad u početku ispod razine, igrači u grču. Kasnije se ruka oslobodila i visoka efikasnost uz par ključnih obrana Ivića su donijele pobjedu. Tko bi očekivao da će Kiel izgubiti od bilo koga nakon što je vodio pet razlike, a još je u pitanju Zagreb. Istina da je falilo Kielu nekoliko važnih igrača, ali ovom pobjedom Zagrebaši su na dobrom putu prolaska skupine i pobjeda im je došla u pravom trenutku za dizanje samopouzdanja.
sportoz
sportoz
Pristupio: 26.06.2013.
Poruka: 1.385
28. rujna 2014. u 21:19
Sasvim neočekivano ugodno iznenađenje. Čestitke! :)
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 2.080
28. rujna 2014. u 21:31
Dobra igra, ali zato s druge strane izrazito loša partija Kiela, Palmarsson 4 od 11 užasan skor, a i ostali iz vanjskih pozicija nisu imali svoj dan, očito ova ekipa bez Jiche ne može puno. Zagrebu čestitke, bit će još bolji dok maknu J.Valičića sa srednjeg i daju Obranoviću da vodi ekipu.
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 50
28. rujna 2014. u 22:10
wtf???????? očekivao sam poraz 10ak razlike, a kad ono...
Pristupio: 11.09.2011.
Poruka: 66
28. rujna 2014. u 22:33
svaka cast zagrebu ali ne znam kako ce biti do kraja u ovu grupu po onu sramotu koju smo videli u Makedoniji gde su suci unistili metalurg jednostavno EHF ce uraditi sve da zastiti zapadno evropske klubove a Zagreb i Makedonski klubovi su zakana za te interese
[uredio legolasbt - 28. rujna 2014. u 22:34]
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
29. rujna 2014. u 08:59
Čuda se ipak događaju! Ali realno...ovaj Kiel nije ni približno jak kao prije 2-3 godine. Nema tu više puno klasnih igrača, a i trebat će vremena da se uigraju. No, zagrebaši su konačno odigrali mušku tekmu i iskoristili sve što im je kiel ponudio! Čestitke na tome i na velikoj pobjedi.