Komentari na tekst: Zagrebaši omogućili makedonsko finale

igrali su preko racku, drugo nisu ni zaslužili, kraj priče... čestitke Vardaru na hrabroj igri
Pristupio: 05.08.2011.
Poruka: 1.243
14. travnja 2012. u 20:00
Ajme meni. Danas je Kopljar opet igrao cijlu utakmicu u napadu (osim jednog napada) i bio je katastrofalan. Ja ne razumijem zašto se njega toliko čeka kad nam uporno usporava napad i jedan na jedan ne može slomiti skoro ni jednog igrača. Oko 50' minute je bilo OČIGLEDNO da neće dobit utakmicu ako ne promijeni nešto. Ništa nije mijenjao. Isto moram spomenut Gojuna i Josipa Valčića. Gojun je postao panj u obrani, ništa ne stigne blokirat. J. Valčić je nastavio svoj niz toplo-hladno, odnosno dokazao da nije za bilo kakvu jaču utakmicu. Izgubio je sto lopti, a na klupi Zagreb ima supertalentiranog mladog Kaleba. Raduje me jedino što su ostali igrači u dobroj formi, pogotovo Špiler, T. Valčić i Marić koji su sve bolji i bolji. Špiler je brutalno efikasan i morao bi imat veći minutažu.
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 109
14. travnja 2012. u 20:28
a ono,mislim da zagrebašima može biti jako jako žao jer su preolako ovo propustili..znam da je tu umor,puno utakmica u nogama za repku i to,ali cijelu sezonu su tukli sve u ovoj regionalnoj ligi i onda još kući igraš bar su se mogli malo potrudit,to je moje mišljenje,zaslužuili su više
14. travnja 2012. u 22:37
Ovdje mi nešto smrdi. Je li moguće da je Zagreb pustio (da ne kažem prodao, bio je dobar koeficijent) kako bi ostali klubovi bili više zainteresirani za tu ligu?
Pristupio: 09.08.2011.
Poruka: 136
15. travnja 2012. u 00:36
uz ovakve golmane oni spuse tekmu..SRAMOTNOOOO!!!!!!! JOSO VALCIC odustani se ti rukometa...a Kopljar idi probaj u kosarki igrati kakog centra ili u odbojki kako blokera..hahaha!!!
Zvrx
Zvrx
Pristupio: 12.03.2010.
Poruka: 4.001
15. travnja 2012. u 01:05
Svaka čast makedonskim prijateljima na pobjedi. Zaslužili su slavlje zbog više motiva i ostavljenog srca na parketu. Očito se makedonski klupski rukomet jako diže i ja im od srca želim još veće uspjehe. I u Zagrebu se navija za njih uvijek osim kad igraju protiv naših klubova.
Kad, ako ne sad!
Pristupio: 08.12.2011.
Poruka: 158
15. travnja 2012. u 04:48
Da me ne bi opet napali, ovaj put specificiram. Forumaš Bastion aka MKD je smiješan :D Klubu i makedoncima svaka čast. Zasluženo.
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 31.198
15. travnja 2012. u 10:17
svaki put kad Zagreb povede 2 razlike, tj. kad ih Balić odvede do tog vodstva briljntni Obrvan ubacuje Josipa Valčića kako bi se ovi opet mogli približit. pa to je bilo tragikomično (ne kažem da je pušteno, daleko od toga al koliko čovjek može dobit prilika a da ih ne iskoristi to je strašno) a Kopljar je posebna vrsta komedije, u zadnjih 5 minuta 2 puta fali cijeli gol za metar barem, i 2 puta pokloni kontru Makedoncima. sve u svemu jad i bijeda. sram vas može biti, na pristupu i na borbenosti
Facts don't care about your feelings
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 2.080
15. travnja 2012. u 11:54
to je istina s josom na 25:23 kad balić i špiler rade šta žele makedoncima, on miče balića iz igre i stavlja vrlo sposobnog gobčevog zeta, koj se odmah diže i hiče loptu nebu pod oblake, makedonci dolaze u vodstvo 26:27 i joso još uvjek u ligi, do kad ćemo morati gledati tako nespobone igrače, a mladi talenti poput huđa i kaleba će morati propasti zbog ove neznalice ?!?!?!