KK Cedevita Junior 2025 / 2026

pravednik
pravednik
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.01.2026.
Poruka: 353
30. travnja 2026. u 07:13

Ne znam nisam njihov otac ni trener.

Zanimljivo je da se slučaj rupture prednjih križnih ova 2 reprezentativca u istom tjednu,a poradi bespotrebnog forsiranja, uopće ne komentira kao neki argument mojim opažanjima.I ne samo mojim...

Poanta je da se stalno provlači agenda o "dobrom radu u omladinskim kategorijama", a koji se po meni svodi na forsiranje nadarenijih igrača da dođu BAŠ u taj klub,a sve radi "rezultata" i stvaranja fame oko kluba.

Jasno je da igrači mijenjaju klubove,to je vjetojatno i dobra stvar.Međutim,pričati bajke njihovim roditeljima i zvati ih da dođu baš kod njih jer će tu "postati reprezentativci", pa im onda uništavati zdravlje,nešto je posve drugo.

Hugo Boss
Hugo Boss
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.04.2026.
Poruka: 57
30. travnja 2026. u 07:37

pravednik je napisao/la:

Poanta je da se stalno provlači agenda o "dobrom radu u omladinskim kategorijama", a koji se po meni svodi na forsiranje nadarenijih igrača da dođu BAŠ u taj klub,a sve radi "rezultata" i stvaranja fame oko kluba.

Vidi cijeli citat


Isto kao što rade Cibona i Cedevita radi i Real. Ili Barcelona. Ili Fener. Ili Zvezda. Samo na višem nivou po pitanju kvalitete dovođenih igrača i s puno šireg geografskog područja, uključujući i ono vaneuropsko (op. radili bi to i Larus i Dubrava i Dinamo i  Samobor i Novi Zgb i bilo koji drugi da mogu, po principu "i tata bi sine"). Svako želi dovesti dobrog igrača iz neke manje/lošije sredine, po mogucnosti gratis, kako bi možda imao koristi od njega. Pa i dokazao drugima da je to klub koji može dovesti "koga hoće". Baš tako, nekad se dovode igrači/ice baš zato da se drugima pokaže gdje im je mjesto. Ne pišem da je to u redu, ali pišem da je tako. 

Što se tice ruptura prednjih križnih, preopterečenjem igrača i nedovoljnom prevencijom češće se događaju. Ali itekako ih ima i tamo gdje se igra manje utakmica i gdje je prevencija maksimalna. Ali, od kad znam za košarku, barem ovu našu, puno mladih igrača je igralo za više klupskih ekipa/uzrasta istovremeno. Ogromna većina njih nije se nikad ozlijedila. Ili su ozlijede bile u rangu iskrenutog gležnja.

[uredio Hugo Boss - 30. travnja 2026. u 10:02]
Hugo Boss
Hugo Boss
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.04.2026.
Poruka: 57
30. travnja 2026. u 10:22

Idem se sad malo bahatiti i pisati s 10 m visine, to mi ipak puno bolje leži nego tamo nekakvi finjaci da se nekome ne bi zamjerio. Uvijek bez srama iznošenje onog što mislim.

Dobar rad kluba, uključujući mlađe uzraste, itekako podrazumijeva dovođenje dobrih igrača iz drugih klubova. Tko misli živjeti samo od svojih škola košarke u konačnici neće biti nikome interesantan (ja, 30.4.26.)

[uredio Hugo Boss - 30. travnja 2026. u 10:25]
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.069
30. travnja 2026. u 12:11

Osobno (iako.se tu mene ništa ne pita) podrźavam "dovođenje" mladih igrača sa strane, pogotovo iz sredina koje nemaju dovoljno kompetitivne selekcije godišta za nastup u jedinstvenoj kadetskoj i predkadetskoj ligi. A opet, tu je i mogućnost igranja na višoj razini (final four) i "uočavanja" za reprezentaciju.

 

Kao što su neki primjetili za neke koji su bili, pa se vratili matičnim klubovima, i to može biti pokazatelj nekih karakternih osobina, a opet i tretmana u klubu.

 

Drugi je "par postola" što se i kako radi s tim mladima jednom kad se dovedu, a o tome nemam baš nikakvih informacija, osim onoga što teren pokazuje (što opet dovoljno govori samo za sebe o skrbi za kondiciju i zdravlje, individualni tt rad).

[uredio Jotojoto - 30. travnja 2026. u 14:56]
obećao sam adminu da ću biti dobar
Hugo Boss
Hugo Boss
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.04.2026.
Poruka: 57
30. travnja 2026. u 12:41

pravednik je napisao/la:

Kad vec imas obraza suditi o onom tko piše a ne što piše,onda da ti i ja uzvratim : ti si intereresom ili prijateljstvom s duznosnicima vezan uz CJ jer si im ali uvijek odvjetnik.I ne bih rekao dobar,jer si premalo involviran.

Vidi cijeli citat


Koliko god je bitno što i kako se piše skoro je još bitnije tko to piše. Tako da komentar upucen Sportskom znalcu nikako ne pije vodu. Sorry, znam da bum opet najebal i bil usmjeren u raznorazne zdravstvene institucije, ali to ti je upravo tako kako sam napisao. Sa ili bez institucija.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.896
30. travnja 2026. u 14:42

Hugo Boss je napisao/la:

Idem se sad malo bahatiti i pisati s 10 m visine, to mi ipak puno bolje leži nego tamo nekakvi finjaci da se nekome ne bi zamjerio. Uvijek bez srama iznošenje onog što mislim.

Vidi cijeli citat


morat ćeš probat s novim nickom

 

i tako dok se ne naučiš pristojnom ponašanju

bez brige, meni nikad neće dosadit

quiksilver
quiksilver
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.12.2025.
Poruka: 411
02. svibnja 2026. u 10:27

Ne kuzim ovu spiku a kako @ Gina nas davi na Ciboni i itekako involvirana s Rudezom i ne samo ona? 

Grašak1
Grašak1
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.03.2026.
Poruka: 24
07. svibnja 2026. u 17:04

Jutros red od 850m.Čeka se otvorenje fun shopa! Buhaaaaaha

I kažu ovogodišnje ulaznice vrijede i na godinu!To ja zovem odnos sa navijačima ljubiteljima klubčine!

[uredio Grašak1 - 07. svibnja 2026. u 17:07]
highlight
highlight
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.12.2025.
Poruka: 326
07. svibnja 2026. u 19:42

Grašak1 je napisao/la:

Jutros red od 850m.Čeka se otvorenje fun shopa! Buhaaaaaha

I kažu ovogodišnje ulaznice vrijede i na godinu!To ja zovem odnos sa navijačima ljubiteljima klubčine!

Vidi cijeli citat

Ovakvi komentari su mogu povezati samo s vrlo teskom dijagnozom.

Popiti terapiju na vrijeme i sto vise odmarati!

BeoBasket
BeoBasket
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.05.2026.
Poruka: 69
08. svibnja 2026. u 11:38

Grašak1 je napisao/la:

Jutros red od 850m.Čeka se otvorenje fun shopa! Buhaaaaaha

I kažu ovogodišnje ulaznice vrijede i na godinu!To ja zovem odnos sa navijačima ljubiteljima klubčine!

Vidi cijeli citat


Ajmo na finjaka. 

Ovo što komentiraš nije korektno kad je klub koji povelikim dijelom djeluje/financira se svojom lovom. Naravno da uvijek mogu bolje djelovati, ali da nam je 10 Cedevita košarka bi nam bila bolja i poštenija. Ovako baš i nije. Pretpostavljam zbog čega su ti se zamjerili, i nekim drugima, ali radi se ipak o sasvim pa i više nego korektnom klubu. Sa uvjetima za treninge koje nema niko ni blizu. Dužni nisu nikome, seniorska ekipa nekad je i više nego ok, nekad baš i ne, ali mlađi uzrasti su konstanta. To što nekad nešto osvoje, a nekad ne totalno nebitno. Valjda i i interes klinaca/roditelja da žele baš trenirati kod njih nešto govori o njima. Naravno da izuzeci potvrđuju pravilo. Kao što i u svakom žitu ima kukolja ☺️ ...

P.S. Jednom kad, nadam se nikad, ovog kluba neće biti, više će ga se cijeniti. Zapravo mi o svemu tako jasnom bzv išta pisati.

[uredio BeoBasket - 08. svibnja 2026. u 18:49]
  • Najnovije
  • Najčitanije