KK Cedevita Junior 2025 / 2026

BeoBasket
BeoBasket
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.05.2026.
Poruka: 69
12. svibnja 2026. u 16:55

Koliko god volio "gubiti vrijeme" (op. može i bez navodnika) na komentiranje hrvatske košarke, uz put se u istu poprilično razumijem (opet će ispasti da se hvalim, ali zabole me ona stvar za one koji tako misle) toliko mi neke stvari počele ići i više nego na nerve. Nebitno koje. Dovoljno da ja znam o čemu se radi. Čak se i ne tiču izravno samog foruma, "samo" naravno imaju veze s istim. Jbš sve to, sa ovog zadnjeg nicka bio sam i više nego korektan i nisam nikoga ni provicirao ni vrijeđao. Trudio sam se pisati onako kako vidim neke stvari, a da to bude po pravilima ovog mjesta. I bilo je. U protivnom bi u jednom trenutku bio baniran za neki od zadnjih 50-tak komentara.

Hvala moderatoru što mi je dozvolio da komentiram nakon svih mojih silnih logiranja sa novim i novim nickom zbog kojih sam toliko bio prozivan (jbg, nekako sam se morao vratiti na forum nakon što su me pojedinci prijavljivali za sve i sva, između ostalog oni koji su se zgražali igranjem ABA lige "njihovog" kluba, skupa s "njihovim" klubom, a sada eto čitam da je ipak moguće igranje te dosadne i bzv lige ☺️ Ponavljam, nema više nikakvog smisla da nastavljam. Radije ću trčati i raditi trbušnjake 😄 Ima vas puno pa komentara neće nedostajati.

Lijepi pozdrav svima,

Tomislav Kukolja

[uredio BeoBasket - 12. svibnja 2026. u 17:19]
johnwick
johnwick
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.05.2026.
Poruka: 144
12. svibnja 2026. u 18:08

Kuki ne odlazi...bitno je da se piše...to govori da nam je stalo...

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 541
16. svibnja 2026. u 11:53

johnwick je napisao/la:

Kuki ne odlazi...bitno je da se piše...to govori da nam je stalo...

Vidi cijeli citat


Općepoznato je da sam emotivac 200 na sat i da previše ne razmišljam kad donosim "konačne" odluke. Pa iste eto traju 3-4 dana. Nekad i 1-2. Isprika moderatoru kaj sam ga molio da me blokira kako više ne bi dolazio u napast komentirati ono u što se najviše razumijem. Nadam se da će mi oprostiti. Tako da, eto mene opet s ne znam kojim po redu nickom. Iako, broj nickova je totalno nebitan, ako otvoreno daješ do znanja tko komentira s njih ti si uvijek onaj prvi i originalni. Nekima će se svidjeti moj brzi povratak, nekima ne. Sve skupa ništa od toga nije moj problem. Meni samo dosadno. Pogotovo kad pada kiša.

[uredio Kuki Route 66 - 16. svibnja 2026. u 13:42]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
highlight
highlight
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.12.2025.
Poruka: 326
16. svibnja 2026. u 18:45

Kuki ti po onoj danas me ima, sutra me nema pa pozdravi s forumom i eto te opet. Ukratko do mirovine si bio u zizi, bitan a dosla mirovina i ispadnes iz price a uz to jako volis pozornost, dramu i tako neke uveselis, neke ljutis, a neke dovodis u dramaticno stanje pa te prijavljuju i ratuju....pisi covjece kaj zelis i boli te briga. Kao da se na forumu treba jednako  ili isto misliti, ne treba....bas se ne slazem s tobom u svemu ali to je ok, rasprava, argumenti...

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 541
16. svibnja 2026. u 18:51

highlight je napisao/la:

Kuki ti po onoj danas me ima, sutra me nema pa pozdravi s forumom i eto te opet. Ukratko do mirovine si bio u zizi, bitan a dosla mirovina i ispadnes iz price a uz to jako volis pozornost, dramu i tako neke uveselis, neke ljutis, a neke dovodis u dramaticno stanje pa te prijavljuju i ratuju....pisi covjece kaj zelis i boli te briga. Kao da se na forumu treba jednako  ili isto misliti, ne treba....bas se ne slazem s tobom u svemu ali to je ok, rasprava, argumenti...

Vidi cijeli citat


U svemu se s tobom slažem osim što imam  ispravak jednog netočnog navoda. Prije penzije me nije ovdje bilo ☺️ ...jbg, takav sam kakav sam, naravno da se palim na pozornost, ta influencer sam, ne možemo svi biti idealni 😄 ... Super je što se ne slažes sa svime što napišem. To ne bi bilo ni  normalno.

[uredio Kuki Route 66 - 16. svibnja 2026. u 19:05]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 541
17. svibnja 2026. u 18:51

Nastavno na komentar koji sam napisao prije nekoliko dana, vezano za izuzetno lošu seniorsku sezonu Cede, ali i mogučnost da bi zaštitni znak kluba, mlađeuzrasne kategorije, ipak sezonu mogle učiniti dobrom evo rezultata "istraživanja" koje sam malo prije proveo ☺️ ...

Na završnici PH jedino će Cedevita Junior nastupiti u sve četiri kategorije (U13, pretkadeti, kadeti, juniori), Zadar i Split u tri, Cibona u dvije, a Kvarner, Podsused i Larus u jednoj. 

Nikakav zaključak iz ovoga ne mislim izvlačiti. Samo sam napisao činjenice.

[uredio Kuki Route 66 - 17. svibnja 2026. u 19:00]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
highlight
highlight
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.12.2025.
Poruka: 326
17. svibnja 2026. u 20:11

Kuki Route 66 je napisao/la:

Nastavno na komentar koji sam napisao prije nekoliko dana, vezano za izuzetno lošu seniorsku sezonu Cede, ali i mogučnost da bi zaštitni znak kluba, mlađeuzrasne kategorije, ipak sezonu mogle učiniti dobrom evo rezultata "istraživanja" koje sam malo prije proveo ☺️ ...

Na završnici PH jedino će Cedevita Junior nastupiti u sve četiri kategorije (U13, pretkadeti, kadeti, juniori), Zadar i Split u tri, Cibona u dvije, a Kvarner, Podsused i Larus u jednoj. 

Nikakav zaključak iz ovoga ne mislim izvlačiti. Samo sam napisao činjenice.

Vidi cijeli citat

Zakljucak je da se samo u Cedeviti j ozbiljno i sustavno radi i svidalo se to nekom ili ne?

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 541
17. svibnja 2026. u 20:14

highlight je napisao/la:

Kuki Route 66 je napisao/la:

Nastavno na komentar koji sam napisao prije nekoliko dana, vezano za izuzetno lošu seniorsku sezonu Cede, ali i mogučnost da bi zaštitni znak kluba, mlađeuzrasne kategorije, ipak sezonu mogle učiniti dobrom evo rezultata "istraživanja" koje sam malo prije proveo ☺️ ...

Na završnici PH jedino će Cedevita Junior nastupiti u sve četiri kategorije (U13, pretkadeti, kadeti, juniori), Zadar i Split u tri, Cibona u dvije, a Kvarner, Podsused i Larus u jednoj. 

Nikakav zaključak iz ovoga ne mislim izvlačiti. Samo sam napisao činjenice.

Vidi cijeli citat

Zakljucak je da se samo u Cedeviti j ozbiljno i sustavno radi i svidalo se to nekom ili ne?

Vidi cijeli citat


Ne. Radi se i u nekim drugim klubovima ok.

[uredio Kuki Route 66 - 17. svibnja 2026. u 20:22]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.975
17. svibnja 2026. u 20:20

Tek će moći zaključak donositi o sustavnom radu kad će igrači iz omladinskog pogona igrati za seniore..

spiller
spiller
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 05.09.2011.
Poruka: 26
17. svibnja 2026. u 20:56

Šare Škrobot Zemljić Pešić Subašić....ova čupava sezona za mlade igrače više znači za sazrjevanje nego 1 sezona gdje je sve med i mlijeko a njihova minutaza mizerna

Ostali???

[uredio spiller - 17. svibnja 2026. u 20:57]
  • Najnovije
  • Najčitanije