....kome treba Prostran kad imamo Katica.....
Pristupio: 16.08.2008.
Poruka: 1.473
07. veljače 2010. u 12:57
nisam ni znao da su uveli na acb com sve uzivo utakmice da se mogu gledat! gledao sam sad prvi koter tomic je poceo u prvoj i dao 4 lijepa poena sa odlicnim radom nogu.
07. veljače 2010. u 14:14
pa zasto onda ja gledan na live scoringu kako igra Tomic........on ko i slavko stimac po paroli... svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem....he he
Pristupio: 21.04.2005.
Poruka: 12.275
07. veljače 2010. u 14:17
*Tesla* je napisao/la:
Vidi cijeli citat

mozes i pogledat snimke skoro svih utakmica do pocetka sljedeceg kola

ocekujem da ce novinari napisat sjajni tomic i takove pizdarije....svaka cast u napadu. brzo se uklopio, cak je i mesina upeo par akcija preko njega. medjutim kosarka se igra na oba kraja terena. u obrani rupa. ne toliko fizicki koliko individualne takticke greske i voljne navike iz zagreba....messina ga vidno par puta zbog toga posjeo na klupu
07. veljače 2010. u 14:22
je pa ko i Ukic...najmanje godinu dana treba da shvate da to vise nije split/zagreb... da se tu mora bit ozbiljan i koncentriran svaku sekundu dok si na parketu....
Franjo
Franjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.09.2009.
Poruka: 1.836
07. veljače 2010. u 19:42
Uglavnom loše reakcije na Tomića na španjolskim forumima, govore da je mekši od Perovića, da je klasa Sinanovića, bačen novac i tako dalje. Stvarno se mora reći da je obrana katastrofa, od sporog vraćanja nakon izlaska na pick, do skoka (toliko se posveti zagrađivanju svog igrača da opće ne gleda di je lopta, pa mu je par puta prošla kroz oči), zatim puno izgubljenih lopti u napadu....jednom prilikom bek ulazi u reket a Tomić tri metra od njega čuva svojeg igrača ni ne pokušavši pomoći. Messina ga je vadio van nakon svake greške osim u posljednjoj četvrtini, kada je utakmica bila riješena.

Dobro je što ima minutažu, jer tako jedino može naučiti. Pomalo me čudi to, jer Messina u CSKA nije baš davao priliku Shvedu i Zabelinu. Brine me Tomić jer ne vidim tu veliki prostor za napredak, u nogama ne može biti mnogo brži s obzirom na visinu, a kilažu nije uspio nabiti u posljednjih 5 godina pa je teško očekivati da će sad. Iako je njegov napadački talent velik i neosporan, ako ne podigne obranu ostat će na klupi povratkom Reyesa.

Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.362
07. veljače 2010. u 19:43
Tomić na kraju za 21 minutu - 12p,šut 4/6,bacanja 4/4,3sk,3as,2os,4izg..valorizacija 14
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
13. veljače 2010. u 21:45
Delaš je u pobjedi 84-81 nad letonskim Valmierom zabilježio 13 koševa (dvica 2/5, trica 2/6) uz osam skokova i blokadu. U nešto manje od 26 minuta na parketu imao je valorizaciju 16 što čini njegovu najefikasniju partiju, s naboljim skakačkim učinkom i najvećom valorizacijom u sklopu Baltičke lige.