Jotojoto je napisao/la:
@ jankodub
Cedeviti treba visoki igrač koji će ući u kost i zagraditi svog igrača pri šutu. Delaš nema ni jedno ni drugo, tako da žali Bože novca što mu ga daju. Pitam se, tko je uopće procijenio da je Delaš igrač za Cedevitu i da mu treba dati višegodišnji ugovor? Kako se ne postavlja to pitanje i hoće li netko odgovarati za to?
Vidi cijeli citat
Meni je osobno Mario Delas smece od igraca (jos iz dana one Cibone s Radulovicem) ali govorim o tome kako placaju visokog igraca ogromnu lovu da apsolutno nista ne radi a sada kazu da izlaze na trziste po visokog igraca. I nitko ne odgovara za to sto su ga debelo preplatili i jos potpisali na fiksne 2 godine. Apsurdno.
Ali jos apsurdnije je da Tedeski kao biznismen takve stvari dopusta.
Ali to mi govori da on o kosarci blage veze nema.