mls je napisao/la:
Ako uspiju privoljeti četiri ozbiljna sponzora, to bi bilo izvrsno.
Pretpostavljam da je riječ o Allianzu, ne znam koja je banka, možda bi Turci (Kent banka) opet mogli kapnuti s nešto para, a baš me zanima koje su to dvije vrhunske hrvatske firme. U svakom slučaju, korak u pravom smjeru ako se ostvari.
Situacija u momčadi bi mogla biti bolja, ali vrlo brzo ćemo vidjeti u kojoj su mjeri problem ozljede i previše kolača.
Vidi cijeli citat
Jedino mislim, budući da je Aco naglasio "hrvatska banka", da nije Kent. Iako je HPB valjda jedina veća banka u hr vlasništvu, moguće da je mislio na neke od naših većih banaka. Mene isto zanimaju firme.
Ali više od svega me zanima da se klub ustabili i da sponzori postanu stabilni, pa da se igra dobra košarka i da se za par godina digne i na viši nivo.