Cibona 2015-2016
Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
NBA otkrio kada točno počinje europska liga, objavljen i popis 12 odabranih gradova
Litavski gorostas napušta Denver: Jokićev suigrač sve dogovorio sa Žalgirisom, čeka se raskid ugovora
Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
- Najnovije
- Najčitanije


Novi trener u Portlandu: Tvorac napada Wolvesa preuzima Blazerse i dočekuje oporavljenog Lillarda
1 dan•NBA

Posljednji test uoči kvalifikacija: Košarkaši u kompletnom sastavu protiv Italije traže formu za Cipar i Izrael
1 dan•Reprezentacija

NBA Draft: Predviđanja prve runde i detaljan vodič kroz najjaču generaciju posljednjih godina
1 dan•Originalno

Kraj jedne ere u Milwaukeeju: Giannis karijeru nastavlja u Miamiju
1 dan•NBA

Dallas Mavericksi izabrali novog trenera: Aktualni sveučilišni prvak na pragu preuzimanja momčadi
2 dana•NBA

Košarkaši kompletirali redove u Opatiji: Reprezentaciji se priključili Hezonja i Zubac
2 dana•Reprezentacija

Željko Obradović ponovno na klupi Panathinaikosa nakon 14 godina
3 dana•Grčka košarka

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
18 sati•Nogomet

UŽIVO: BiH - Katar 2:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
1 sat•Nogomet

Engleska - Gana 0:0: Bodom zadovoljni i jedni i drugi, Englezi gotovo bez šanse cijeli susret
21 sat•Nogomet

UŽIVO: Švicarska - Kanada 0:0 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
52 min•Nogomet

BiH - Katar: Dvije reprezentacije koje pobjedom idu u drugi krug, a remijem ispadaju
6 sati•Nogomet

Švicarska - Kanada: Izravna borba za prvo mjesto u skupini, Kanadi dosta i remi
4 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Panama - Hrvatska 0:1 (SP 2026.)
20 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Kolumbija - DR Kongo 1:0 (SP 2026.)
17 sati•Nogomet
....tesko ce to bit 4-5 misto,prije bi reka 8-9....lose lose je to..nije ni moj zadar nista bolji...po meni bit ce to sezona mirna bez stresa i opsanosti za opstanak al tesko nesto vise...budimo realni...zadar jucer ovakvoj ciboni dade 60 i neki kos,a ona 53...sto ce bit kad im naleti buducnost,mega il cedevita u gostima....bit ce tesko....i onda citam ode hvalospjehe o fischeru i coseyu...ma dajte pricat gluposti koju je cosey akciju odigra...nista..ima srice sto mu je sa druge strane debeljuco koji isto tako nemoze nista...cosey je dvi klase ispod florencea za mene...uostalom vidit cemo uskoro...lupajte minuse al realnost ove dvi nase ekipe je takva...a vi pricate o nekom play offu cibone..jao jao




