Cibona 2016/2017

Gh0C
Gh0C
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 4.513
07. prosinca 2016. u 03:53
Vidim da je Krka u podne i u ponudi na kladionici, a njima jedino vjerujem

To je valjda da se lakše spoje jutarnje kavice šabanima u klubu
SEMPER CONTRA BARCA !!!Čekam još samo Debu, Drlu, Bilog, Žileta, Cigu, Čokija i ekipu. Ako ni to ne upali - onda sam OUT!
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
07. prosinca 2016. u 08:01
Koji vrag je sa tim utakmicama u podne?? Kakve gluposti da ne povjerujes.....sABAnica na djelu....
Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.158
07. prosinca 2016. u 08:09
heis3nberg je napisao/la:
David Bowie je napisao/la:

U sva tri natjecanja, Cibona jedino protiv Tenerifa i Zvezde nema šanse. Sa ostalima može igrati na pobjedu.
Vidi cijeli citat


Zasto onda ne igra?
Vidi cijeli citat

po treči put, zato jer kad su se gurali u tu ligu nije se znalo da budu morali igrati i a1 ligu a procjenili su da je samo aba liga premalo (hebiga crtati ne znam)
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.072
07. prosinca 2016. u 08:49
lari_bird je napisao/la:
heis3nberg je napisao/la:
David Bowie je napisao/la:

U sva tri natjecanja, Cibona jedino protiv Tenerifa i Zvezde nema šanse. Sa ostalima može igrati na pobjedu.
Vidi cijeli citat


Zasto onda ne igra?
Vidi cijeli citat

po treči put, zato jer kad su se gurali u tu ligu nije se znalo da budu morali igrati i a1 ligu a procjenili su da je samo aba liga premalo (hebiga crtati ne znam)
Vidi cijeli citat


Ha čuj, ne znam baš. Da će se igrati A1 liga se znalo već u 7. mjesecu. Samo je Cibona to odbijala priznati i Aco je pokušavao na sve moguće naći osporiti i ucijeniti Savez.
rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
David Bowie
David Bowie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 3.359
07. prosinca 2016. u 08:51

1x2 ja sam Biserka, to već svi znaju i nemam se namjere ponavljati

Stvari stoje otprilike ovako - ovo je slobodan i virtualan svijet u kojem sam ja slobodan pisati da sam zadovoljan klubom, kao što je svatko drugi slobodan pisati da je nezadovoljan Cibonom. Sloboda je tolika da nitko ni za izmišljotine nikome ne odgovara, a kamoli za jednostavnu analizu činjenica prema vlastitoj pameti.

Čekanje nečega što se neće dogoditi čini te nervoznim bez obzira da li ja pišem ili ne pišem na ovom forumu.

Evo ti i mali savjet od mene:
vožnja na motoru po ovoj hladnoći i navijanje za Hajduk odvest će te preko praga svake boli. Cibonu nećeš ni osjetiti.
[uredio David Bowie - 07. prosinca 2016. u 08:53]
We can be heroes
Gh0C
Gh0C
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2006.
Poruka: 4.513
07. prosinca 2016. u 09:10
Nema tu kod nas u kanalizaciji ni moto pisti ni hajduka, samo Cibona i internet
SEMPER CONTRA BARCA !!!Čekam još samo Debu, Drlu, Bilog, Žileta, Cigu, Čokija i ekipu. Ako ni to ne upali - onda sam OUT!
David Bowie
David Bowie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.08.2016.
Poruka: 3.359
07. prosinca 2016. u 09:14
bogme vam je jebeno ako nemate maske, peraje i disalice
We can be heroes
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.01.2016.
Poruka: 273
07. prosinca 2016. u 09:22
David Bowie je napisao/la:
bogme vam je jebeno ako nemate maske, peraje i disalice
Vidi cijeli citat



Imam i masku i peraje i disalice i svejedno se polako utapam i gušim u moru lažnih obećanja,neistina i budalaština koje netko radi s Cibonom

Slažem se da može bilo tko imati drugačije mišljenje i viđenje svega što se događa, ali samo netko jako blizak osobama koje sve to rade može to odobravati ili pokušati opravdati. Kako se ti svojski trudiš to činiti iznova svakim upisom nameće se zaključak da si ili jedan od njih ili na neki drugi način povezan s njima.

Ali unatoč svemu volim pročitati tvoje upise pa što se mene tiče samo nastavi
[uredio košarkaš - 07. prosinca 2016. u 09:23]
lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.158
07. prosinca 2016. u 09:39
svi koji su malo nerovozniji dok čekaju sponzora mogu si kratiti vrijeme s jednom zanimljivom knjižicom koja se zove 'u iščekivaju godota' ili tako nekako
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
07. prosinca 2016. u 09:41
Jebate, mogu si vizualizirati koje krvave treninge danas imaju Šakić, Roza i Joxa.
Nesuđeni Mršićev pomoćnik ih ganja po tribinama KDDP-a grizući fućkaljku u kutu usta, sa ručnikom oko vrata i grčevito stiskajući štopericu. Potpuno mokri dečki tek tu i tamo zastanu da povrate, pa nastavljaju samoubilačkim ritmom.
Ako nije i on odputovao na Tenerife, poslije će im Bariša održati taktičko-analitički briefing i motivacijski govor.
  • Najnovije
  • Najčitanije