neverbored je napisao/la:
Veli Subotić da novi razigravač kojeg je doveo i nije razigravač. Pa da će morati dovesti još jednog. Razigravača.
Inače, navodno mu fali i centar.
A sad ne znam, kad Rudež ipak neće zaigrati, možda mu zafali i četvorka?
Borba za euroligu, velim vam ja.
Vidi cijeli citat
Sipaju "pojačanja" na sve strane, a nisu se pomaknuli sa mrtve točke od prijašnjih sezona.
Momčad koja se gradila oko Žižića jr. se raspala zbog neisplate plaća i općeg nezadovoljstva, a sad se odjednom ima love za kamion libanonaca.
Stvarno trebamo biti optimistični ponovnim trpanjem problema pod tepih, samo ne znam kako se od gašenja kluba došlo u situaciju da budemo usputna stanica za igrače, "dođi na otvoreni ugovor dok ne nađeš bolji angažman ili se pokaži totalnim promašajem pa ćemo te zamijeniti novim škartom".
Import-export Cibona jebeno su to smislili
