Evo jedan epilog/epitaf za ovu sezonu,pet minuta prije kraja ove utakmice....Da li je ovo preskupa ekipa za biti samo treci u RH? Da li ima ikakve odgovornosti sto radi MR? Rudez je samo kolateral ovdje.Klimac glavom.Upisati ce u CV Cibonu,i imati sada poslove po Kosovu,Slovackoj...Ako grad treba davati godisnje 1mil EUR da bi se bilo treci,onda zaista svi ostali zagrebacki klubovi imaju pravo sto se bune.Jer Cibona nije nikakvo mjerilo izvrnosti i kvalitete.I nemojmo samo o tradciji.Bilo smo prvaci Europe prije 40 godina.Bili su i Bugari sila u kosarci u sezdesetim proslog stoljeca,pa ih vec odavno nitko ne dozivljava kao kosarkasku naciju.Rudez mora da leti.Skupa sa MR,skupa sa TS,a "novinaru"TP zabraniti priblizavanje klubu.