Zvezda na putu vrlo bitne pobjede u gostima.

Mali dioničar
Pristupio: 30.04.2017.
Poruka: 5.352
09. veljače 2023. u 21:54

Barcelona ako ove sezone ne uzme naslov neće nikada...Jedino mi je šteta gledati kako je Vesely od igrača koji je dominirao u Feneru postao igrač koji opali svega 2 šuta u cijeloj utakmici ..

09. veljače 2023. u 22:25

opsada Audi Doma...srpska dijaspora nije dala Bavarcima da na njihov purgerski nacin, tj. mirno sjedeci na stolici, navijaju za Bayern...utakmica rijesena na tribinama ;-)

[uredio narada108 - 09. veljače 2023. u 22:26]
xxx01
xxx01
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 21.584
09. veljače 2023. u 22:37

Bit ce zestoko u borbi za play-off, zvezda uhvatila realno mozda i zadnji vlak te sad moraju rijesit albu kuci a nakon te campazzo moze igrati a to onda drasticno minja stvari u njihovu korist. Raspored do kraja je njima dosta dobar za razliku od partizana koji ce morati proc kroz sito i reseto al trenutno imaju dosta dobru zalihu naspram ostalih. Oly, real, barca te monaco su po meni beton po pitanju play-offa jer jednostavno nevidim da se moze nekom od njih zalomit velika serija poraza dok fener ne djeluje dobro i nece me cudit ako oni skliznu u tu borbu za play-off

Zgubidan
Zgubidan
Pristupio: 24.10.2015.
Poruka: 1.448
09. veljače 2023. u 23:09

Vildoza povukao Zvezdu kad je zagustilo.

Ajmo žuti!!!
horog DP
horog DP
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 20.339
09. veljače 2023. u 23:29

Scariolo je velika skovaca u Virtusa. 37 koseva u 3/4 je da sam da otkaz na kraju trece. Bas me iznerviralo gledat utakmicu i onda je odigra fanaticnu obranu zadnjih 10 minuta i primija 18 koseva opet. Nije se niti dolustilo da ljudi uzivaju u nekoj RnG kosarci zadnjih 10 minuta iako rezultat to ne ocitava. Bas sramotno kako je ginija u ovrani na -100000

[uredio horog DP - 09. veljače 2023. u 23:29]
Od ovoliko Krke, nakaze jedne, nakaze, nakaze! Ćaća mi se doli guši, sve je napravija za ovu državu. Oni ni prstom da maknu! Ni prstom! (...) Nakaze jedne"

Vidi cijeli citat

Donosio je ubačajima sa slobodnih(kod Efesa i još jednom)u zadnjim sekundama pobjede,a sad i majstorski, haklerski: https://twitter.com/i/status/1624156222583881728

Valencia, Baskonia, Žalgiris i Partizan na 13-11, pune pozicije 5-8 10 rundi prije kraja RS.