Pristupio: 10.08.2015.
Poruka: 731
06. rujna 2018. u 15:26

formula21 je napisao/la:

Danas dugoočekivana utakmica između "građana" i "plemića". Građani oslabljeni neigranjem Junakovića, dok u ekipi plemića neće biti Ramljak,Smajlagić i Spieth.

Vidi cijeli citat

Ne znam po čemu je dugoočekivana....i prije bih rekao da je to susret "uboge sirotinje" i "plemića".

06. rujna 2018. u 22:49

Poraz od Zrinjskog 80:89., gleda sam drugo poluvrime. Loše, sporo, neorganizirano.... mora se naći jaaako dobar centar, ostanemo li na Paiću i Rajčiću, čeka nas teška borba za ostanak u ligi.

samo košarka
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.07.2017.
Poruka: 58
06. rujna 2018. u 23:51

koga ti zoveš ubogima?? djecu od 17-19 godina? Sirotinja možda jesu ali su vodili i 10 razlike  protiv zrelih "plemiča". Da nije nekih ozljeda dobili bi sigurno  Pripazi u budućem na svoj ubogi jezik !

samo košarka je napisao/la:

O čemu ti, čovječe!? Komentar se odnosio na klub i stanje u njemu a nije nikakvo potcjenjivanje materijalnog stanja tih mladih momaka. i pročitaj malo moje postove, uvijek sam afirmativno pisao o tim momcima.39

Pristupio: 25.05.2018.
Poruka: 208
07. rujna 2018. u 08:51

Puno to bolje izgleda nego u prvim utakmicama. Kada se skratio broj igrača u rotaciji došlo i do bolje igre. Sa Junakovićom zlatna sredina, ma kakvo ispadanje. Centar je potreban ali ne bilo kakav. Centar je više potreban da se Nakić ne troši po svim pozicijama. Gulin odličan. Bašić se polako vraća u formu. Pohvale Juriću, uz napomenu uvijek može bolje.

07. rujna 2018. u 20:09

Ponavljam, gledao sam samo II poluvrime koje smo izgubili 53:40 (što reći za 53 primljena koša u poluvrimenu), konačnih -9 a bilo je i -15. par minuta prije kraja. Vidio sam lošu obranu bez skoka, lošu realizacuju i nesnalažebje centara, u napadu, "silovanje" igre i šuta, od strane Šarića, solidnog Gulina i odlične Vuku i Nakića (katica za sve, koristi ga na svim pozicijama). E da, vidio sam i dobar šut i lošu obranu bašića, što nije nikakva novost.