Željan dokazivanja
Pristupio: 11.01.2017.
Poruka: 237
18. listopada 2021. u 11:45

Evo ko ima štumka pogledat 1.četvrtinu sve će mu biti jasno. Kratko ali poučno tko što i kad i kako.Pametnome dosta

Odavno ja ne vidih košarkaša .U zadnje vrijeme su u modi rukometaši !

022Sebenico je napisao/la:

Uzea sam vrimena da pogledam statistiku našeg šuta za tri ovu godinu jer ne pamtim da smo se ovako napucavali tricama i u doba kad smo imali Bašića u formi + Siriščevića.

Vidi cijeli citat

Ni to problen samo Šibenke negoj generalno naša košarka postala naticanje u ispsljenin trica. Ko više pogodi, ti pobidi.

Udio šuta za 3 i za 2 se skoro izjednačija i razlozi du višestruki.

1. Loši treneri kojin se kombinatorika pritvorila na pick and pop i pick and roll. Budući je roll zahtjevniji riđabje varijanta od popa di se visoki podižu na 3 i šutiraju.

2. Sve neobrazovaniji igrači kojon igra 1 na 1 iči 1 na 2 postaje špansko selo. Svej manje igrača koji čak i šut sami moredu zase iskreirat.

Ode naravski jemadu prste jope treneri jere svej važnije o tehnike, crossovera, dodavanja, razumivanja kretanja brez baluna i generalno košarkaške inteligencije.

Važnoj da moreš brzo trčat, skakat, gurat se i odma si talent.

kkbaza je napisao/la:

štumak = želudac (čisto za neupućene u lokalizam)

Šibenka - Wels

Prva četvrtina: Vraćam se nakon dvi priskočene gledanju naše Šibenke. Počinjemo sa Antićem u petorci, prvi napad lipo realiziramo, veliko propuštanje protivnika i onda lipa blokada Antića, odlično se postavija momak. Antić polaže u novom napadu, iako mu se moglo svirat faul u napadu, al drago mi je da momak pokazuje volju. Dva faula u obrani sad totalno bezveze, više na neiskustvo. Antić stavlja dva bacanja, odlično je uša u utakmicu, valjda ga neće DM vadit. Odvajamo se na 10-1, ovakvom igrom Wels će biti najgora ekipa koja je posjetila Baldekin još od doba druge lige. Malo igre poen za poen, al bode u oči pokušaj trice Pleadina u kojoj je falija sve živo. Jako loš je ovaj Wels, ne znam samo kako će neko opravdat da je ovo neko prikupljanje iskustva, lipo smo se odvojili već u prvoj. Za čudo ne napucavamo se tricama, samo jedan pokušaj zasad. (27-14)

Druga četvrtina: Odvajamo se serijom 11-0, ovakav amaterizam od Welsa nisam ni najmanje očekiva, stvarno nemam volje gledat ovu besmislicu pa ću stati, ali lipo da nan se upiše i koja pobjeda, koliko god nebitna bila.

19. listopada 2021. u 18:42

aufff Sibencani kakvog ste divnog spota napravili o vasem gradu....ne mogu da se smirim nikako

[uredio narada108 - 19. listopada 2021. u 18:43]
lažime
lažime
Pristupio: 12.08.2021.
Poruka: 140
19. listopada 2021. u 18:46

Mislima san da nema ovakvih ekipa po Evropi. Na svakoj poziciju smo viši za 15-ak centimetara.

Već vidim intervju iza utakmice

DM: Odlična igra i čestitam momcima, krvavi rad na treningu je došao na naplatu ovom pobjedom kojom smo iznimno zadovoljni. Dečki su odradili točno što sam od njih tražio i dali su svoj maksimum. Očekujem da je ovo jedno oslobađanje grča i iako je pred nama teška sezona idemo rasti iz utakmice u utakmicu.

19. listopada 2021. u 19:43

Poprilično ste negativni prema svemu, pa čak i uprkos prilici Antiću i njegovoj dobroj reakciji.

A šta bi ja ima reć za Split - meni drag čovik Suba ima već 4 poraza u ABA ligi, dobro tri protiv teških favorita ali četvrti doma protiv ekipe koju je Split moga i treba dobit. Rezultat nije ni važan i samo sam ga ovlaš spomenija. Vazno je slijedeće, naši mladi:

- Šarić (bolji od Baje i izdržljiviji od Kedže) igra u Alkaru skupa s Gizdavčićem. Još nan sad fali peti visoki a, za sad ne smimo dovest tog igrača izvan Rep. Hratske (blokada FIBA-e);

- najtalentiraniji Perasović koji je lani bija vrlo dobar, nema povjerenje trenera pa u ABA ligi uopće ne igra (a osim njega imamo samo deset zdravih igrača);

- najbolji Runjić, koji po kvaliteti zaslužuje punu minutažu (30 +) igra manje od 10 jer se čeka stranca McLeana da dođe sebi, sastavi se i zaigra kao bi, možda, moga i čeka se Ukića da se vrati u formu;

- "mladi"  domaći trener Subotić vodi ekipu "toplo- hladno" šta i nije tako loše ali radi "trte" od  poraza i moguće smjene bira najstariju moguću ekipu (Kedžo 37, Ukić 37...) i isto tako petorku a mlade, neopravdano, zapostavlja.

Nasuprot tome u Šibeniku, više minuti od Splitovih, igraju Gulin Pleadin i Klarin (dok je bija zdrav) a isto minuti Antić.

Trener van i nije tako loš, nije šala - pretrenirani jeste, ali mislim kako će se to vratit kroz dividende u drugoj polovici lige i u play-outu.

Jedino šta ja vašem treneru zamijeram (ka simpatizer Splita i ostalih dalmatinskih i južnohrvatskih klubova, mogu poručit, malo sa strane) je: on daje više povjerenja i prilika Gulinu nego Pleadinu a treba bi obrnuto. Gulin je trenutno fizički sposobniji, pa zato jest ali samo neznatno bolji u obrani od Pleadina, a Pleadin je već sad dosta bolji u napadu te je nemjerljivo talentiraniji od Gulina.

Ja se nadam i vjerujem kako će:

-Milačić spoznati prave odnose kvalitete između Pleadina i Gulina, te uskoro bolje vodit ekipu u utakmicama,

- da će se Klarin brzo vratita Antić još više dokazat,

- da će Rebić doć sebi i dokazat da je pojačanje,

- da će se iskusniji: Paić, Kujunđić, Arslanagić, Jambrović, Bašić i Solomun ustalit u dobroj formi i

- da će Šibenik (Šibenka) počet sve više i češće pobjeđivat.

Dakle, ja imam osjećaj da će sve će bit dobro, strpljenja, šibenski navijači i prijatelji.

[uredio Fabjan - 19. listopada 2021. u 20:11]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo ili kup! Ajmo Hrvatska, uletit na Europsko prvenstvo!