Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.05.2021.
Poruka: 2.304
15. veljače 2022. u 19:37

Na utakmicu smo stigli sa 10 igrača, u kadru Gulin kojeg prošlo kolo nije bilo, a na klupi je i Pave Paić koji je najavljen da neće igrat, zanima me kako će to proć. Nema standardnog grijača klupe Živkovića, a loše je šta nema malog Klarina jer koliko me pamćenje služi baš je u Sinju odigra jednu od svojih najboljih seniorskih predstava, valjda se nije opet ozljedija.

Alkar - Šibenka

Prva četvrtina: Prvi napad u ništa, isforsirana trica Baše. Alkar isto promašaj čak i nakon skoka u napadu. Opet napad nikakav pa Jambrović radi korake. Napokon prvi poeni, Solomun je lipo položija. Uzvraća Vučić iako ga je Solomun dobro branija. Alkar pokraj Baše za prvo vodstvo. Solomun vraća u X. Sad opet Solomun koji se odlično kreće i slaže sa Arslanagićem, zabija je svih 6p dosad. Sad je dobro išla lopta, a kad niko neće u rizik sa trice Jambrović opet radi korake, bezveze. Alkar zasad očajan u napadu, organizacija nula. Arslanagić polaže za +4. Dižemo evo sad na 10-4 i ide minut odmora Alkara jer smo dosta bolje od njih ušli u utakmicu. Alkar opet ništa, a Pleadin stavlja tricu, ovako triba uvik pucat kad je otvoren, bez straha. Pleadin opet za velikih 15-4. Našu seriju prikida McGlynn iz Alkara, dosta isforsiran šut. Vraća to sad Jambrović sa 2+1. Gilbert zabija prve poene sa poludistance. U igri je Pave Paić, očito dovoljno zaličen iako malo sporo djeluje. Rebić daje koš, a onda bezveze radi faul na trici. Inače to je naš prvi faul u priko 7min igre. Paić zabija tricu, inače ovaj napad nije ni pomislija ić u reket, al dobro. Alkar očajan, vodimo 25-11. Sad opet trica amera, jako dobar šuter. Sad jako lipa igra u napadu, Paić izbacuje za tricu kapetana, strašno dobar napad igramo. Opet amer za tri, ali imamo mi boljeg, Bašu, nova trica. Šta se sad sve ubacuje u Sinju, trica na tricu ide. Vrhunska četvrtina za nas, najbolja ove sezone, gotovo pa ne promašujemo, nestvarnih 34p, a Alkar da nema amera bi bija potopljen već u prvoj, ovako se ima još igrat. 9/12 za dva i čak 5/8 za tri gađamo. (21-34)

Druga četvrtina: Rebić sa faulom otvara drugu i McGlynn daje tricu, paklen šuter. Sad Paiću curi polaganje. Solomun odličan u obrani sada. Odlično smo sad izolirali amera pa Alkar ne može ništa. Pleadin za tri, odlično igra momak. Nova trica sad Pleadina koji puca od samopouzdanja, 11p je zabija, ne promašujemo ništa večeras. 40-24 je i zovu domaći timeout. Odlična obrana opet, ali primamo tricu priko ruke, šteta. Forsira sad Jambrović bezveze u napadu i tu smo stali pa Milačić zove prvi puta TO. Pleadin odlično napada koš i ide na liniju bacanja. Stavlja oba. Ista stvar sa druge strane sada. Odlična kretnja u napadu za bacanja Arslanagića. Polovičan. Odlična obrana, Alkar skroz bezidejan u napadu. Bezvezan naš napad spašava Pleadin sa skokom u napadu i izbornim faulom. Srića sad novi faul jer se Arslanagić osokolija, a jako je loš sa trice, sad je malo pokvarija vrhunski ekipni prosjek. Bacanja stavlja Jambrović. Pleadin neda ameru do zraka, odlična obrana i Alkar ne može ništa u napadu. Nažalost sad u malo vrimena dvi osobne Pleadina, odmorit će malo na klupi. Alkar sad veže pet poena jer nam je stala trica, Bašo je i isforsira šut i sad imamo +11. Rebić dok je u igri ne može ništa na postavljenu obranu. Sad radi i faul iako smo u bonusu, stvarno loše i Alkar će sa bacanja imat priliku nakon dugo doć ispod 10 razlike. Zove prije toga Milačić TO. Gilbert siguran sa linije. Napokon dobar napad i polaže Gulin. Vraća to Alkar. Bezvezan faul Paića u napadu, preočito. Trica Alkara i evo ih na 6 razlike. Evo i Rebića sa dobrom solo akcijom di je položija. Obrana dosta propusnija bez Pleadina i Arslanagića i evo Alkaru 2+1. Rebić sad stavlja tricu i vraća nas na +8. Za kraj skok u napadu i trica Gulina, fenomenalno šutiranje se nastavlja, odlično da su ušle dvi trice za kraj jer se Alkar primaka na 5 razlike, ovako imamo lipih +11. Ajmo dobit ovo. (23-21)

Treća četvrtina: Otvara prodorom Rebić di mu je Solomun dobro blokira obrambene. Sad opet isto, idemo na +15. Malo promašaja sa obe strane sada. Rebić sad očajan šuta za tri. Promašaj prikida McGlynn sa polaganje, a bija je i faul ode srića nije sviralo. Sad nam Alkar lako vata skokove jer su u velikoj prednosti šta se tiče visine, srića nisu to još totalno kompenzirali. Sad Alkar i mini seriji 4-0. Prikida ih Rebić sa 2+1, izrazito nabrijan na bivši klub. Nažalost neće bacanje. Ne znam kako Milačić ne vidi da je Pleadin vrhunski branija amera, ovako ga Arslanagić i ne čuva toliko dobro. Trica Baše i opet smo na +16. Smanjuje malo to Gilber sa dva bacanja. Stali su nekako napadi i nama i njima, njima pogotovo. Bašić nova trica, napada nigdi, ali Alkar skupo plaća presing jer je uvik Bašo sam. Minut odmora domaći i iza toga polažu jako teško, ali ušlo je. Gulin polaže kontru. Nova trica, sada Rebić. Poeni sad sa obe strane. Za kraj visokih +14, ovo nikako nebi smili izgubit jer je Alkar očajan. (18-21)

Četvrta četvrtina: Otvara Alkar jednom jako lipo akcijom, ispali smo. Vraća im to Pleadin tricom, fenomenalna partija, u trećoj nije ni uša, a sad nastavlja kako je počea. Vraća tricu Gilbert. Žale se sad domaći i traže nesportsku, ali ništa od toga, običan je faul Baše, i je, jer je Gilber bija sebičan, ali pogađa oba. Loš naš napad. Gilber nosi Alkar trenutno i evo ih na -8. Zove TO Milačić triba smirit ovaj nalet domaćih. Curi trica Arslanagiću opet nije bilo akcije i opet Gilber smanjiva na 6. Jambrović sad na silu položija možemo bit sritni šta je ušla. Dobra obrana i kontru zabija Pleadin. Evo opet lipih +10. Trica Gilberta sada, sam igra čovik. Nama puca Arslanagić i srića odpadak vata Paić i polaže. Opet trica Gilberta, strašno. Napad nam je sta i iz ničega zabija Arslanagić, skroz su ga pustili jer je jedva to moga pogodit dosad. Gilber sad čuda pogađa i 7 razlike je. Napad nam je očajan trenutno. Evo Alkara na samo 5 razlike. Arslanagić ne može organizirat napad nikako, srića Solomun zabija iz skoka u napadu za 2+1.  Vraća tricu Alkar. Sad Rebić 2+1, čak poklon sudaca za nas jer je faul bija odma. Al evo sad McGlynn 2+1. Obranija se Alkar sada. Bezvezan faul Arslanagića sad i to još na ameru. Zove Milačić TO prije ovih bacanja. Evo domaćih na samo 3p razlike. Kako smo se doveli u ovo to je čudo. Rebić sad nekako izvuka faul jer opet akciju nismo imali. Stavlja oba. Gilber odma vraća poenima. Prekršaj u napadu nam je sad sviran, a na kome nego na Gilbertu. Tehnička za Milačića, pa stvarno zar se nije moglo suzdržat ovoga. Amer stavlja bacanje za 2 razlike i loptu za Alkar. Gilbert za X, pa ovo samo Šibenka može. Minut do kraja. Solomun polaže, bravo bravo! Novi X, infarktno. Arslanagić faljiva i Alkar ima napad za pobjedu. McGlynn sa sirenom za pobjedu Alkara. Strašno strašno, Milačiću zapitaj se. (38-22)

[uredio 022Sebenico - 15. veljače 2022. u 19:37]
Cijeli svoj život ja sam ludi frik, ja živim samo za ŠIBENIK
022Sebenico
022Sebenico
15. veljače 2022. u 19:49

Ništa ovo nije na šta nas ovaj klub nije navika. Primili smo 38p u zadnjoj, pola od toga je skoro Gilbert ubacija i on ne želi stavit Pleadina na njega koji igra najbolju obranu danas. Momak je danas odigra maestalno, ovaj ga u zadnjoj skoro ubacija nije. Zadnji  napad opet momak sidi na klupi, a prije bi on obranija McGlynna nego Arslanagić. Svom pulenu Rebiću je da sve ovlasti on napad ne zna odvrtit, dok ga je šut iša iša je. Imamo kombinaciju Arslanagić Solomun di je očito da se kuže obojica i onda ih strateg ne upari u akcijama do kraja utakmice a zabili su 8p na otvaranju. Dok je šut iša igrali smo, kad je stalo zna sam da bi mogli spušit, ali uvik isto radimo. Paić jedva misli uć u reket. Zahvalimo Jeronimu Šarinu šta je sinoć tuka Sonika u Jazinama jer bi ovako bila voda priko glave, a ovako je do ušiju.

makina
makina
Mali dioničar
Pristupio: 29.11.2013.
Poruka: 5.737
15. veljače 2022. u 19:53

Ma i to šta igradu Arslanagić i Solomun ti mi zovemo igranje na dosađivanje. Jedan uzme balun i triči okolo obruča par put i onda više dopizdi obrani i uvali visokon na zicer.

Ma toj sve basket na kojen nima trenera. Nema tu nikakog jasnog koncepta.

handy1
handy1
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.08.2015.
Poruka: 729
15. veljače 2022. u 20:07

Arslanagić, šut 2/14, Bašić 36 minuta, e moj Milačiću. Pleadin, perfektna utakmica, bravo momk i biži ća iz Šibenika, što prije to bolje.

narada108
narada108

da, jadna je to kosarka....sa kojom su dobili rivale za opstanak Zabok i Osijek u gostima, a gle dobili su i Splicane ;-)...a poglej koliko Amerikanci igraju za GKK ;-)..ponavljam, nakon sto su se zivci smirili GKK moze bit zadovoljan sa sezonom do sad

Vidi cijeli citat

Ja virovat ne mogu šta sam sada pročita. Sezona ne da nije gotova nego tek sad kreće zaozbiljno. Šta smo mi dobili od ove sezone. Kažeš dobili Zaboka, a od istih smo i izgubili kući u utakmici za plakat. Sezona u kojoj se potiče razvoj rezultira time da perfektnu utakmicu Pleadina u prvom poluvrimenu nagrađuješ sa jedva 3-4min u drugom? Razvojem poletarca Dome Bašića (svaka čast i poštovanje za kapetana na svemu dosad). Klarin cilu sezonu out, Živković nikakav, Grgurica ni za uć. Razvija se jedino forsiranje Bruna Rebića i Arslanagića koji znaju opalit duzinu nerezonskih šuteva po utakmici. Ako je ovo dobro dosad nek se ugasi cili klub, a sve pare pribace Braliću za žene jer tamo bi sa mrvu financija možda i došla koja titula.

lajbeton
lajbeton
Pristupio: 19.09.2017.
Poruka: 210

handy1 je napisao/la:

Ak netko ima 18 godina i smatras ga talentom a on ti iz 6 suteva ( 4/4 za tri poena ) odnosno da 18 koseva sa 100% ucinkom, i odigral super obranu na mcglinui gilbertu u prvom djelu i na kraju par puta fali odnosno gilbert pogodi i ti ga kao mjeru odgoja isteras vani i gubis utakmicu a pri tom zapusis tehnicku , a u isto vreme pustis da Rebic maltretira i svoje i tuđe igrace i pusi u obrani...ma žalostil je ovo sve.....ovo je trener izgubil, strasno...