Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 5.343
30. kolovoza 2021. u 22:42

Bravo Šibenka za dobar otpor Oostende-u.

Ajmo Splite, osvojit prvenstvo ili kup! Ajmo Hrvatska, uletit na Europsko prvenstvo!
Jordan1
Jordan1
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.05.2021.
Poruka: 556
31. kolovoza 2021. u 08:14

Koliko minuta su dobili Pleadin, Klarin? Jesu uopce dobili priliku igrati?

Fabjan
Fabjan
31. kolovoza 2021. u 08:48

KK Šibenka je tako sastavila momčad da Pleadin mora igrat a Klarin isto ima nešto sigurnog mista. Zato se ne triba bojat za njih.

31. kolovoza 2021. u 09:24

Ima li neko statistiku sa sinoćne utakmice?

(13:25)(19:19)(13:19)(16:19)

Šibenka : Arslanagić 15, Antić, Solomun 13, Pleadin, Gulin 5, Klarin, Grgurica, Paić 11,
Jambrović 3, Živković, Bašić 3, Rebić 11
Trener: D. Milačić

- U ovom setu utakmica u kratkom vremenskom intervalu odigrali smo sa sjajnom ekipom Ostendea korektnu utakmicu.
Obzirom da je i Zadar osjetio njihovu snagu, mogu reći da je za moje mladiće ovo bila ozbiljna škola, osjetili su momčad visoke europske klase.
Utakmica sa Sonikom biti će četvrta u sedam dana i najbitnije je proći ju neokrznut sa ozljedama - izjavio je za službenu stranicu trener Damir Milačić neposredno nakon utakmice
Nemojte me molim te to pitat jer ću odma’ BLA!!!
moremoje
moremoje
Pristupio: 03.10.2017.
Poruka: 1.519
31. kolovoza 2021. u 10:43

Ja san zadovojan, vesele ovi brojevi a bice to jos boje.Od Pleadina ocekujen puno a i ostali nek se pridruze,fino mali Rebic.

Pari mi da ce to bit fina ekipica, imaju moju podrsku i veselin se unaprid.

Vidi cijeli citat

Dobili su žive minute, Pleadin je obrambeno bija na mahove - red dobrih reakcija, pa red ispadanja. Napadački nije doša do izražaja. U zadnjoj akciji na utakmici mu centar Oostendea razbija arkadu.

Klarin jako dobar, ima je nekoliko odličnih dodavanja pod koš, nekoliko lipih ulaza. Moga bi biti otkriće sezone. Antić se nije baš najbolje snaša, ali nije ni čudo kad je 30 kila lakši od svojih protivnika.

Kad je dolazija Arslanagić malo je reć da sam bio skeptik, ali možda me i natjera da prominim mišljenje o njemu. Vrime će pokazati.

EDIT: E da, Rebić će biti odličan u našoj ligi.

[uredio Ušljo - 31. kolovoza 2021. u 10:52]
lažime
lažime
Pristupio: 12.08.2021.
Poruka: 140
31. kolovoza 2021. u 11:47

Klarin će biti otkriće sezone! Ima je par dobrih ulaza!

Gleda san i ja utakmicu ali on ne može dati koš, a po otvorenom terenu trči jer je malen i ima motorin u guzicu.

Klub je u ovom trenu 6-7 ekipa lige. Svaki povrijeđeni igrač baca Šibenik u borbu za opstanak i već danas treba pojačati roster.

Živković,Grgurica,Antić nisu za ligu. Gulin konstantno razočarenje. Ne znam zašto je Milačić dozvolio raskid ugovora sa Vlaićem, a ostavio Živkovića

Ušljo je napisao/la:

Dobro vi što ste gledali utakmicu zanima me da li je koncepcija za mlade (Pleadin, Klarin itd) da ćekaju u kutu kao i prosle godine ili sudjeluju u organizaciji igre.

Kažeš Pleadin pukla arkada , znaći šivanje i opet pauza...