Mali dioničar
Pristupio: 29.11.2013.
Poruka: 5.737
06. listopada 2021. u 19:16

Ovoj samo početak utrke u naoružanju koja slidi u donjen domu. Kako se budu pojačaval jeni, počeće i drugi. Ako ništa bit će zanimjivo.

Šibenka danas dobila, Sonik izgubija, za očekivat je poteze Alkara, Dubrave, Zaboka......

Bit će ovo duga i neizvisna godna baš za one kojis naumili štedit ovu sezonu.

Škrljevo - Šibenka

Prva četvrtina: Napokon dobra prva četvrtina, dojam mi kvari jedino di koja olako ispaljena trica u napadu. Obrana nam je problem, primili smo dosta lakih poena, ali kad se izrotiralo izgledalo je dobro. Jambrović odličan, dobar je i Arslanagić, ali neka se momak drži dodavanja umisto pucanja. Kujundžić bi nam moga odlično doći. Neće ovo bit lako i šteta šta je upala ona teška trica Škrljevu. Bolji su oni od nas i tribamo podić agresiju u obrani, ako se mislimo držat svih 40. Previše smo im poklonili zasad, posebno skokova u napadu, ali kako je bilo prije, ovo je mila majka. (20-23)

Druga četvrtina: Dobri smo u napadu, ima to smisla danas, ali u obrani to mora puno čvršće. Dojma sam da smo 30p poklonili olako, sve lagano, ka da je svaki igrač Škrljeva bar 10kg mišića teži (dobro neki i jesu). Najbolje nam je dok ne uvedu Amere jer ovog Adwaya stvarno teško čuvamo. Lipa prednost se opet lako istopila. Sad kad smo se opet odvojili Adway nam priko trojice zabije i srića nije dobija +1 i iza toga loše pokrivanje i eto nam trice za prvo vodstvo domaćih, prava šteta jer po igri Škrljevo zasad nije ništa bolje. Užasno smo odradili kraj četvrtine, posebno iza drugog time-outa. Ulazak Kujundžića koji po meni triba više igrat jer ovo šta dosad pokazuje je jako dobro i to nan triba. Za kraj trica Arslanagića, ajde hvala Bogu da nama ovako nešto uleti jer obično smo mi ti koji prime ovo zadnji sekunde, ajmo dalje, može se dobit. (24-22)

Treća četvrtina: Igramo opet dobro, a najveći problem nam je Adway pod košem, sve nam kupi. Arslanagić vidno željan da se dokaže Škrljevu, odlično igra i dili balune. Odlična igra Paića u nastavku, puno je bolji kad razmisli prije šuta. Igramo dobro i smisleno u napadu, napokon se vidi neka uigranost koja nas dosad nije krasila. Lošim nizom umisto lipe prednosti dajemo Škrljevu da se vrati. Opet nas Arslanagić vadi za kraj, na pamtim kad smo završavali četvrtine poenima, ajmo izdržat još deset, Škrljevo zrilo za poraz! (18-20)

Četvrta četvrtina: Užasan ulazak, nismo se valjda sad pripali dobit. Okriće nas Škrljevo i drži samo iz razloga jer su dominantniji pod košem pa to sad lipo koriste, šteta uvoda da nije veći egal. Adway vezuje dva brza faula i eto ga vani, triba to koristiti. Brzo se vraćamo, Arslanagić inspiriran danas. Kako dobro razdoblje smislene igre Šibenke, pa fala Bogu na ovome više, Paić fenomenalan u dodavanjima, a Kujundžić odličan, bit će to i bolje kad ne dobije brze faulove. Slomili smo Škrljevo koje bez Adwaya više ne može, samo da izdržimo penal završnicu. Pobjeda! Napokon! (22-24)

08. listopada 2021. u 18:53

Kujundžić 6min.7 koševa. Mala minutaža, a + 5 u njegovim minutama.

moremoje
moremoje
Pristupio: 03.10.2017.
Poruka: 1.519
08. listopada 2021. u 19:18

Necu unaprid al mi se cini da se nekako slaze ta nasa igra, triba jos vrimena, al san optimist.Rebic mora malo vise, saki pomalo i za sad ni lose.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.697
08. listopada 2021. u 19:24

wow odlicna Sibenka...bas dosao doma i ne vjerujem da oni vode protiv prve ekipe na tablici...je l samo zbog Kujundzica, ili kako je dosla do preporoda?

08. listopada 2021. u 19:52

Bravo svi, ajmo virovat da je ovo prekretnica sezone!

makina
makina
08. listopada 2021. u 20:00

Dragomij da san prošlo kolo usporedija utakmicu Šibenke sa Zabokon i onu Osijeka i Škrljeva. Ka šta san i onda napisa sa se pokazalo da Šibenka uopće nema lošu igru nit Škrljevo jema baš tako dobru kakoj prikazivano. Po viđenon razlikaj samo u stadiju forme i uigranosti ekipe koja će se kod Šibenke povećavat a kod Škrljeva nisan baš sigur posebno ode li Marinelli. Šibenki fali raspucani Rebić kakav u biti more bit i to će biti jako solidna momčad.

Sa ćedu padat hvalospivi na račun Šibenke al u biti igra je jemala iste uspone i padove ka i proti Zaboka kojij zrilije iskoristija te trenutke nega Škrljevo. Kujundžić je pojačanje al brale načinija je sranja koji su i mogli koštat. Isto i Jambrović.  Arslanagić pokazuje daj u odličnoj formi i toj se vidlo proti Zaboka. Mora se priznat daj Paić svojin asistima podiga ekipu kaj tribao i držin ga igračen utakmice.

Sve u sveme držin Šibenki palčeve jere igradu sa domaćin igračin i nadan se da će i Rebić dat svoj doprinos jere definitivno more

[uredio makina - 08. listopada 2021. u 20:01]