Željan dokazivanja
Pristupio: 10.08.2015.
Poruka: 729
14. listopada 2021. u 11:40

Zanimljivo, Jure je razigrao Batinića i ekipu a za njegovih cca 20 minuta imali smo +4 a bez njega -23, pametnom dovoljno! I 5 asista prema 6 zajedno, dvojice plejeva, govori previše.

Vidi cijeli citat

S napomenom da loptu nije vidil po par minuta a u o odbrani se kida od kraja do kraja i onda normalno ne moze pokriti toliki prostor.

Nek mi netko objasni kaj je Rebić radil zadnjih 8 minuta (pumpa statse ) , ne moze izvuć tranziciju, u biti tko je videl videl je ..

Arslanahić je u doba lomljenja tekme dva puta ošutiral tak da nije jednom ni merzicu dotakla s 3,4m.

Ipak mislim da puste rotacije su jučer uništile mogućnost pobjede , a netko je već gore napisal da je petorka za 3/4 bila garant  za poraz.

14. listopada 2021. u 12:08

Ima tu svega, samo treba pažljivo gledati utakmicu...

Za čijeg boravka na parketu je rasprodana prednost od 25:16 do egala, kasnije do -14

Tko kome dodaje a tko ne...iz kojih razloga...

14. listopada 2021. u 12:36

Ja sam već na nekoj utakmici ranije tu napisa kako mi se čini da Milačić i Pleadin nisu u nekom razumijevanju i to se odražava na igru, a u tom više krivim Milačića. Šta se tiče Rebića za mene je taj momak nepotreban u ekipi, pogotovo da je Klarin zdrav radije bi njega gleda. Za mene naš najgori igrač ovih 5 utakmica dosad uz Solomuna.

Cijeli svoj život ja sam ludi frik, ja živim samo za ŠIBENIK
lažime
lažime
Pristupio: 12.08.2021.
Poruka: 140
14. listopada 2021. u 13:29

Normalno da trener i Pleadin nisu u razumijevanju jer uprava traži da Pleadin igra kako bi ga što prije prodali, dok milačić želi rezultat koji ne može dobiti sa pleadinom zbog neiskustva i fizikalija.

Milačić je na dobrom putu i ispravno razmišlja da je jedini igrač za prodaju Antić koji dobija minute i pokazuje znakove poboljšanja u odnosu na prošlu sezonu.

[uredio lažime - 14. listopada 2021. u 13:30]
Mitch Richmond
Pristupio: 03.12.2018.
Poruka: 1.931
14. listopada 2021. u 13:47

Inače ima rezultat pa mu ga Pleadin kvari jel ? Pleadinova minutaža nije samo interes šibenske košarke nego i hrvatske. Malo više hrabrosti kod struke ne bi škodilo.

Mitch Richmond je napisao/la:

E das svi hrabri ka naš Suba. Di bi nan bija kraj?

14. listopada 2021. u 14:36

Meni bi osnova napada ove ekipe bio pick Pleadin/Paić, tu bi se oba razvila u bolje igrače, ali to je samo moje mišljenje...