Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.05.2021.
Poruka: 2.304
21. studenog 2021. u 19:18

Tragikomična sezona ima svoju novu postaju, najdalju ikad u novijoj povijesti, radi se o Pardubicama u Češkoj di naš jako uređeni klub igra danas utakmicu možda najbezveznijeg natjecanja AAC, naravno ciljamo na uigravanje i razvoj mladih ''boraca'' našeg stratega DM. Da, uigravanje dobro čitate iako je datum 20.11. (ako neko brani ekipu i trenera poštedite me komentiranja, a vidim da su i najveći optimisti odustali)

Budući da sam dugogodišnji mazohist gledam i ovu utakmicu i odlučija san opet pisat jer sam zadnje dvi od muke prikinija u trećoj (Alkar kući) i obrisa sve (50 razlike od Cibosa). Očito tribaju izmislit neko cjepivo kontra ovog ludila koje me drži.

Pardubice - Šibenka

Prva četvrtina: Startamo sa malim Antićem šta je dobro da bar eto jedan famozni mladi igra. Prvi napad nam odma realiziraju, faljivamo naše nakon dva napadačka skoka i evo 2+1. Dakle minut igre mi imamo tri faula, ovaj zadnji Bašić koji nikako ne može obranu igrat. Ispunili smo bonus u 100 sekundi utakmice, sjajno! Solomun prvi poen za nas sa linije, uzvraćaju domaći za 6-1. 9-1 za domaće nakon 4 minute u koje mi nismo smislenu akciju odigrali. TO Milačić. Naravno minja on sve i ide Paić na bacanja za naš drugi poen. Iz igre neće ništa, a evo Jambrović faljiva oba bacanja. 6 minuta igre bez koša, a bacanja 2-6!  Evo prvo polaganje, 13-4 je sad. Paić ako misli ovako igrat neka lipo ode u veterane, bitno da se busa u prsa kao veliki domaći igrač, sramota od pristupa. Ove Pardubice su ništa, ali mi smo ovu godinu užasni. Inače domaće vodi sin Jasmina Repeše. Polaganje prolascima kroz cilu obranu zaštitni su znak naših protivnika, evo ih na 12 razlike. Primakli smo se sa par poena, ali ništa ozbiljno, pola iz bacanja. Prva trica danas i to Gulin za -6. Za kraj još i dobro, tu smo negdi, ali očajna igra i očajna slobodna bacanja. (20-16)

Druga četvrtina: Odma loš napad i trica Pardubica. Mic po mic, mi bez poena Pardubice u veći plus uz tri naša faula. Prvi poeni u drugoj duga dvica Arslanagića, opet bez akcije. Ispucan je bonus opet rano i već treći faul Kujundžića koji je danas totalno van utakmice. 4 minute opet bez akcije, a domaći je na +11. Evo napokon brze košarke i imamo mini seriju 0-4, za sve uglavnom zaslužan Solomun koji je svih pet skokova uvatija u napadu dosad. Opet Solomun nakon trčanja za -5. Arslanagić totalno nesposoban odigrat akciju pa ulazi Rebić sa kojim je to koliko toliko bolje bilo. Par minuta ničije igre i loših odluka sa obe strane. Opet se sad odvajaju domaći sa dva lagana prodora koja su im donila +10. Rebić sada lip ulaz i 2+1. Uz mlaku obranu završavamo poluvrime u minusu od 11 poena (19-12)

Treća četvrtina: Iz svlačione se vraćamo sa, NIČIM! Opet loš napad i lagano polaganje na drugoj strani. Idu domaći na +15. Trica Rebića, druga naša danas. Nekako utakmica poprima revijalan ton, par ovako kako vrime ide. Na pola četvrtine gubimo 14 razlike, jako loše u napadu, obrana kako tako ali to je jer su i Pardubice loše. Užas od košarke se igra sada, ABA2 za ovo izgleda kao NBA. Par minuta ničeg prekida trica domaćih. Par poena sa svake strane, mi uglavnom sa bacanja, oni prelakim polaganjima, jako jako loša igra. Za kraj opet povećanje vodstva domaći i sad je to +16 (17-12)

Četvrta četvrtina: Opet loš start i evo nas na -21. Odlično razvijanje mladog Bašića, bravo upravo i DM! Ovog Zivkovica i Grguricu bolje da ste ostavili da školu ne propuštaju. Totalni raspad sistema sad, pitanje je koliki će minus bit na kraju. Radimo seriju 7-0 da koliko toliko lipše izgleda jer su se ovi opustili pa Repeša jr. zove TO. Ide povratak na -22 na pet do kraja, jako mučno za gledat. Povezali smo dvi trice za kozmetiku rezultata. Evo nam i razvoja mladih, zadnjih 100sec dobija Živković. Na kraju još i pristojno kako je moglo biti uz revijalnu zadnju četvrtinu. -15 (26-27)

25. studenog 2021. u 17:42

Evo nakon par dana izaša je neki članak, malo se pričalo sa DM i predsjednikom.

Prvo nigdi ni slova o kupu sa Goricom, to se po rasporedu tribalo igrat danas, a odgođeno je za ko zna kada, možda i bolje, ali ispast ćemo kako god okreneš.

Traži se novi igrač, play koji će nosit 15ak poena po utakmici, znači vjerojatno Amer, a baš me zanima šta će se izvuć tu.

Spominje se i raskid koji je sve izvjesniji, ili Arslanagić ili Paić, šta se mene tiče oba su kriminalni, ali ako dovodiš playa valjda je jasnije ko od ova dva je višak.

I za kraj, u ovom periodu ekipa će proć oko 6000 km busom, stvarno pohvalno za razvoj!

lažime
lažime
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.08.2021.
Poruka: 140
29. studenog 2021. u 09:32

Danas vrlo važna utakmica. Virujen u pobjedu.

Razvojna ekipa izgubila od Drniša i mogu reći da ćemo idućih nekoliko sezona više kupovati nego proizvoditi. Nema tu igrača za premijerku.

Selekcija nam i dalje tone iako simpatično izgleda sa velikim brojem šibenskih prezimena.

022Sebenico
022Sebenico
29. studenog 2021. u 10:10

Nažalost ja nisam takav optimist uoči stvarno važne utakmice. Znali smo sa puno boljom ekipom loše proć u Osijeku. Njima isto gori pod nogama i triba in pobjeda u ovom dvoboju, a mi ako izgubimo smo u stvarno očajnoj situaciji. Imaju dva zanimljiva stranca, koliko sam vidija to je solidan play i dobar skakač šta bi nama moglo stvorit lip problem s obzirom na beskrvnost našeg centra P.P velikog borca. Daj Bože da opet bljesnemo ka protiv Škrljeva vanka, a ako se izgubi očekujen bar jedan raskid ugovora.

Šta se tiče selekcije i ŠI prezimena to su već godine sustavnog nemara i odnosa čiji tata plati kavu treneru i forisranje igrača. Koliko je dobrih talenata u ovom gradu odustalo od ekipnih sportova jer im matere i ćaće nisu opsjednuti uspjehom pa ih se ne gura toliko.

022Sebenico
022Sebenico
29. studenog 2021. u 21:40

Opet dalek put, opet možda visok poraz, ali opet novo gledanje ovog napaćenog kluba kojem ju sama svrha trenutno vrlo upitna. Odma u startu u ekipi vidljiv razvoj pa se na ovaj put nije vodilo ni famozne Živkovića i Grguricu, možda i bolje, ionako samo putuju bez minuta.

Osijek - Šibenka

Prva četvrtina: Opet startamo sa Bašićem, to mi je totalno nejasno kako je on sad u poznim godinama do startera dogura. Poveli smo priko Gulina, lipo je odigra Kujundžić koji bi moga bit inspiriran protiv bivše ekipe, a i prošlu je bija užasan. Imamo 0-6 na krilima raspoloženog Kujundžića iako on poene nije postiga. Zasad dobro djelujemo, u plusu smo i držimo to, Osijek nije ništa posebno stvorija zasad. Nažalost evo par gluposti sa naše strane i jako mekane obrane di nam Os stiže na 10-11. Izlazi Paić, a Arslanagić slaže nešto dobro i uz dvicu i tricu se opet odvajamo. Teže pratimo ovog playa koji nam je trenutno najveći problem. Imamo +4, ali sad smo ispunili bonus i to poprilično bezvezno. Kako smo im sad bez ikakve veze poklonili povratak prid kraj, ali evo nam napokon nakon nekog vrimea i Pleadina u igri i stavlja tricu za +4. Na kraju imamo +2 ali šteta jer smo tribali imati više. (21-23)

Druga četvrtina: Povećavamo sa dva bacanja Jambrovića, valjda je vrime da se počnu stavljat slobodna napokon. Evo preokreta serijom 5-0 nakon malo i nesriće u napadima za nas. Okriću nas ponajviše dobrom igrom drugog svog stranca. Evo naših poznatih grešaka, pa ovo je mučno za gledat, srića ovi nam to još vraćaju. Jako loš period igre sa obe strane, ali Os je na +4 i 4min do poluvrimena. Ide TO Milačića. Nažalost odvaja nam se Osijek, užasna rješenja sad imamo u napadu. Kakva sad dva faula Arslanagića, užasno, ovo mu je treći već. Spuštamo minus sa 10 na pet lipom serijom di opet dobro igra Kujundžić. Opet pionirske odluke vraćaju Os na +9, neki igrači bi za ovo mogli dobit ugovor prid sebe za raskid. Za kraj minute bez poena. (23-12)

Treća četvrtina: Starta se 2 za 2.  Malo igre uz dosta naši promašaja pa su ušle dvi trice napokon za -5. Gadljivo koliku nam se zonu igra kad sve promašujemo, valjda će se i to sad minjat. Evo malo loše igre i za potpun povratak Rebić faljiva dva bacanja sa kojima bi bili na -3. Ovako odma kazna pa je -7. Dižu se Osječani na dvoznamenkasto, nažalost loše ovo izgleda sad. Evo sad lip period igre di radimo 7-0 i opet smo na -4 šta je pristojno jer Os nije uopće toliko bolji od nas. Nažalost bezvezna greška prekida momentum ekipe. Tricom Bašića sad smo u totalnom egalu, samo -3 za zadnju, ajmo dobit više nešto. (14-20)

Četvrta četvrtina: Vraćamo do -1 i onda užasno beskrvna obrana di dobijamo 2+1 iz ničega. Neće trica, a mi uporno to u situaciji i kad su 2p dobra. Evo nakon 4-5 pokušaja ušla je jedna Rebiću za -1 opet. Osijek je totalno bezidejan u napadu i triba to iskoristit. Vraća Os na +3 za daljnje kidanje živaca. Evo nas na X 4 ipo minute do kraja tricom Arslanagića. Kakav sad idiotski set odluka kod neriješenog i Os ide na +4, a Topolović izgleda ka da je veći za glavu od naših kako lako skokove kupi. Sad gluposti Osijeka vraćaju nas i evo napokon dobre reakcije nakon promašaja i trica Bašića za +1. Raspad Osijek sad i povećavamo ovo na +3  na minut i nešto do kraja. Ako ovo izgubimo triba ić par otkaza. Evo i +5 mislim da smo završili priču ode. Pobjeda, ajde bar nešto, ali duga je sezona i ovakve utakmice tribamo dobijat da ostanemo u ligi. (15-23)

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.697

strasni Sibencani...vratili se pobjedama uz dramatican preokret u Osijeku (15:23 u zadnjoj cetvrtini), ukupno 73:78...26k. i 11 sk. Topolovica i 16k. Kuanya nisu bila dost, BAsic (16k.) i Jambrovic (13k.) su predvodili narancaste, uz njih su jos Arslanagic i kujundzic bili dvonznamenkasti...pada u oci ogroman broj asista gostiju ...24 prema 17...timska igra...ima nade

[uredio narada108 - 29. studenog 2021. u 21:47]